gebe
?

Elinizden Hangi Tamir İşleri Gelir?

1. Boya, badana yapabilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Çivi Çakabilir, tornavida ile civata sıkabilirim

25,0%
  3. İngiliz Anahtarı kullanarak damlayan musluğun contasını sıkabilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Kontrol kalemi ile elektrik kaçağına bakabilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Matkap kullanabilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Küçük ev aletlerini tamir edebilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Elektrik sigortalarını ve prizleri tamir edebilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Telefonumun tuş takımını söküp takabilirim

25,0%
  9. Bunların Hepsini Yapabilirim

75,0%
  10. Bunların Hiçbiriyle Uğraşamam da Bilmem de

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

tamir işleri Sevgili Melekler,
    genelde tamir ve mekanik işlerinden çok anlamadığımız ve evlerde meydana gelen sıkıntılarda eşlere veya tamircilere başvurduğumuz bilinir. Lakin geçen zaman içinde çalışan, okuyan ve bunun gibi nedenlerle yalnız yaşamayı seçebilen kadınlar evlerinde birçok işi de yapmayı öğrenmişlerdir. Bunun için yalnız yaşamaya da gerek yok tabii, ev hanımları da birçok konuda ustalaşabilirler :)

Sizler hangilerini yapabiliyorsunuz?

Sevgilerimle...

NOT: Birden fazla oy kullanabilirsiniz.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Elinizden Hangi Tamir İşleri Gelir?
    Hemen hemen hepsini yapıyorum özellikle cep telefonu,mutfak aletleri çocuğumun oyuncakları:D,musluk,lamba vs..ev ile ilgili herşey:):):)Tamir konusun da deneyimliyimdir:)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Elinizden Hangi Tamir İşleri Gelir?

Yazılanların hepside elimden gelirrr.. sağolsun abimin sayesinde benii küçükken çıraq niyetine yerşeyi öğretti.. o herşeyini kendi yapardı zorlada olsa banada öğretti ve suan hepsindende anlarım... Kendii odamı felan hep boyamışımdırrrr..... tabiki bununda bir amasıı var, işime gelmezsee ben anlamamki derim :D Kız kısmı ne anlasın derim :D çok fenayım :D

Elinizden Hangi Tamir İşleri Gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elden ne gelir

Elden ne gelir

Bingöl'ün Yayladere ilçesi dağlık kesiminde terör örgütü PKK üyeleriyle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü Elazığ Askeri Hastanesinde ölen piyade onbaşının cenazesi, Trabzon'a getirildi. Bingöl'ün Yayladere ilçesi dağlık kesiminde terör örgütü PKK üyeleriyle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü Elazığ Askeri Hastanesinde ölen piyade onbaşının cenazesi, Trabzon'a getirildi....
  2. işine gelirse

işine gelirse

Güneşi Gördüm filimi ile beğeni toplayan Mahsun Kırmızıgül basında hemen hemen hergün karşımızda..... RÖPORTAJDA MAHSUN KRİTERİ! “GÜNEŞİ GÖRDÜM”ÜN HEMEN HEMEN TÜM OYUNCULARI GAZETELERE RÖPORTAJ VERİYOR. MAHSUN KIRMIZIGÜL İSE “20-25 GÜN BEKLEYECEĞİM. FİLM HAKKINDA HANGİ YAYIN BİZİM YANIMIZDA OLURSA, RÖPORTAJI ONA VERECEĞİM” DİYOR... VİZYONA girdiği ilk gün kapalı gişe oynayan, Mahsun...
  3. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha
  4. tarihte el sıkışmak hangi anlama gelir

tarihte el sıkışmak hangi anlama gelir

tarihte el sıkışmak hangi anlama gelir ? arkadaşalr sorumun cevabını bilenler varsa aranızda cevabını yazsın lütfen.
  5. Elinizden Hangi Tamir İşleri Gelir?

Sevgili melekler, bazen evde musluk damlatır, kapılarda gıcırtı olur ya da duvara abirşey asmak gerekir. Bunun için günlerce eşinizi mi beklersiniz yoksa kolları sıvayıp kendi işinizi kendiniz mi görürsünüz? (Eşlerinin elinden iş gelenler dışında tabi :D:D) Hadi bakalım hangi erkek işlerine eliniz yatkın, görelim :D:D

Sayfayı Paylaş