gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elinize sinen soğan kokusunu nasıl giderirsiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu kırk yılın başında alet edavat yok lahmacun yapayım dedim. Ellerimle hepsini tek tek doğradım gözüme mi yanayıııım elimdeki kokuya mı ::D napacam şimdi ben yahu bu soğan kokusu nasıl gider acil söyleyin :)

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz,

Sorunuzun cevabina istinaden asagidaki linkimizi lutfen ziyaret ediniz...

http://www.meleklermekani.com/mutfa...-sogan-kokusu-nasil-giderilir.html#post723009

Elinize sinen soğan kokusunu nasıl giderirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlarınıza sinen kötü kokulardan kurtulmanız için gerekli olan malzemeniz sadece domates nasılmı? Saçlarınıza sinmiş hoş olmayan ko*kular anında yok olur. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir fincan domates suyuna eklediğiniz iki çay kaşığı suyla yıkayın.
  2. Soğan çorbası nasıl yapılır?

Soğan çorbası nasıl yapılır?

Bu konu; soğan çorbası ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim belki adını duyunca pek de iştah açıcı gelmez yada benim gibi soğanı çok seviyorsanız beğenebilirsiniz de ama bu tarif çok çok beğeniliyor. Ben balık menülerimin yanına genellikle bu çorbayı yaparım ve tabi sunumuyla dikkat çektiği gibi tadıyla da hep beğeni topladı. Havalar serinlemeye başladı ve balıkçılar virabismillah dediler...
  3. Eve Sinen Karnabahar Kokusuna Karşı...

Eve Sinen Karnabahar Kokusuna Karşı...

karnabahar kokusundan kurtulmak için, karnabahar kokusu, karnabahar kokusu nasıl geçer Sevgili melekler, kışın en güzel sebzelerinden biri olan karnabahar ne yazıkki pişerken çıkan kötü kokusu sebebiyle bayanlar tarafından pek tercih edilmeyen bir sebzedir. Evin hanımı pişirse de eve sinen kokku yüzünden evin beyinin ve çocuklarının nefret ettiği karnabahar kokusuna karşı alabileceğimiz bir...
  4. Sarımsak Soğan Kokusu Ellerden Nasıl Çıkarılır?

Sarımsak Soğan Kokusu Ellerden Nasıl Çıkarılır?

sarımsak kokusu, soğan kokusu, eldeki soğan sarımsak kokusu Sevgili melekler, yemek yaparken ellere sinen sarımsak ve sğan kokuları sonradan bizi oldukça rahatsız eder. Hele de bir ortamda bulunacaksak, bu kokuyu herkes duyuyor zanneder huzursuz oluruz. Çay içerken, meyve yerken hep burnumuza gelen bu kötü kokuları elinizden nasıl çıkarabileceğiniz hakkında sizlere tavsiyelerimiz olacak......
  5. Elde ki Soğan Kokusu Nasıl Geçer?

Elde ki Soğan Kokusu Nasıl Geçer?

Soğan her ne kadar faydalı olsa da kokusu nedeni ile birçok kişi bu faydalı bitkinin nimetlerinden uzak kalmak zorunda kalıyor. Yenildiğin de yada doğrandığın da uzun süre elde ve ağız için de kötü koku yaymasından dolayı bazen çaresiz kalınabiliyor. Sizler için bu yazımız da elde ki soğan kokusunu geçirmenin yolları ile ilgili pratik bilgileri sunuyoruz. 1-Soğan doğramadan önce elinize...

Sayfayı Paylaş