gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elişi alyans modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar el işi göz nuru ile nakış edilmiş harika şekilde görünen alyanslara ihtiyacım var rkısmet ise 14 ocakta düğünüm var bilen arkadaşlarımın buraya görsel olarak paylaşım yapmasını rica ediyorum. Hadi kızlar bu arada yeni evlenenlere ve evlenecek olanlara biiiiiir ömür boyu mutluluklar diliyorum kızlar.

Elişi alyans modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. alyans modelleri

alyans modelleri

alyans çeşitleri alyans modelleri fiyatları gümüş modelleri Eşinizle birbirinizi tamamlayan aksesuar; alyans. Bir ömür saklayacağınız bu hatıranın en güzeli olması için birkaç model melişlerim.:)
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  5. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

altınbaş alyans Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz

Sayfayı Paylaş