gebe
  1. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

elişlerimi satışa sunmak için

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında örgüm tarafından paylaşıldı.

elişlerim elişlerimi satmak istiyorum el işlerimi satmak istiyorum elişlerimi nasıl satabilirim benim sorum arıyorum -satıyoruma el işlerimizden ekleyebilirmiyiz çünkü ben orda elişlerini satışa sunan görmedim teşekkürler

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: elişlerimi satışa sunmak için
    Evet Örgüm, Alıyorum-Satıyorum bölümüne konu açabilir, el işlerini sergileyebilir ve satışa sunabilirsin. Ancak konunun altına açık adres, mail adresi,telefon numarası koymuyoruz canım. Ulaşmak isteyenlerin sana Pm (özel mesaj)la ulaşması gerekiyor.

En alta bu notu yazabilirsin.

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayırlı işler haydec ve bol kazançlar :D:D

elişlerimi satışa sunmak için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elişi çantası Yapalım mı ?

Elişi çantası Yapalım mı ?

Malzemeler : Eski bir kot pantolon Herhangi bir eşarp Yapılışı Eski bir pantolonunuzu ağ yerinin biraz altından kesin ve paçalarını dikin. Kemer yerinede eşarbı geçirip sıkın.
  2. çocuklar için elişi etkinlikleri

çocuklar için elişi etkinlikleri

elişi kağıdı çalışmaları el işi kağıdı çalışmaları elişi ile yapılan etkinlikler etkinlikleri kağıt elişi kağıdından yapılmış olan elma ağacı(çocuklar bunu çok severek yapıyor) yuvarlama tekniğiyle yapılmış olan pembe panter[/U artık materyal çalışması(gökyüzü) akvaryumda balıklar kağıdı katlama tekniğiyle yapılmış olan şemsiye kesme ve katlama tekniğiyle...
  3. ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı

ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı

abd kızları bekaretini satışa çıkardı abdkızları abd kızlar usa kızları ABD'de 22 yaşındaki üniversiteli kız okul masrafını çıkarmak için, raporla ispat ettiği bekâretini açık artırmaya çıkarıyor.. Amerika'da bir üniversite öğrencisinin eğitim masrafları için para arama yöntemi, ülkeyi karıştırdı. Natalie Dylan takma adını kullanan 22 yaşındaki öğrenci, bekâretini açık artırmaya...
  4. Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

Hüsnü Şenlendirici Borçlarını Ödemek İçin Otomobilini Satışa Çıkardı

ÜNLÜ KLARNETÇİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ EVLERİNİN BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN EN SEVDİĞİ 1967 MODEL LİNCOLN OTOMOBİLİNİ 64 BİN TL’YE SATIŞA ÇIKARDI... Deniz Seki'yle yaşadığı yasak aşkla gündemden bir türlü düşmek bilmeyen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici zor günler geçiriyor. İlişkisi ortaya çıktıktan sonra evinden ayrılan Şenlendirici, eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmak için 2007’de dava...
  5. Birine sevginizin tümünü sunmak

Birine sevginizin tümünü sunmak

BİRİNE SEVGİNİZİN TÜMÜNÜ SUNMAK Birine sevginizin tümünü sunmak, o birinin de sizi aynı şekilde seveceğinin asla garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşıdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun. Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama...

Sayfayı Paylaş