gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ELITE MODEL LOOK GÜZELİ viera schottetova

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AYYILDIZ'DAN ÇARPICI BİR KOLEKSİYON [​IMG] MODERN KADINLARIN TERCİH ETTİĞİ AYYILDIZ ,2008-2009 SONBAHAR/KIŞ SEZONU İÇİN ÇARPICI BİR KOLEKSİYON HAZIRLADI.

NewYork’ta gerçekleşen yaklaşık 4 gün süren katalog çekimin neşe kaynağı olan güzel yüzlü ünlü fotomodel “ Viera Schottertova” ile gerçekleştirildi.

Bir çok ünlü markanın defilelerinde ve kampanyalarında yer alan ve Slovakya’da dünyaya gelen “ Viera Schottertova” Newyork’ta yaşıyor. 25 yaşında 1.75 boyunda 88-60-89 ölçülerinde, kahverengi saçlı ve mavi gözlü olan “Viera” dünyanın en büyük rapçisi Jay-Z hayranı… Seksi manken Viera, Beyonce’nın çok şanslı olduğunu düşünüyor Jay-Z gibi bir sevgilisi olduğu için.

ELITE MODEL LOOK GÜZELİ viera schottetova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. one look

one look

look giyim Firma Ünvanı : one look Açıklama : tekstil, bayan giyim, textile Web Adresi : http://www.onelooktextile.com
  2. en güzel haşema modelleri

en güzel haşema modelleri

haşema modelleri hamile haşeması hamile haşema haşema al satın al hepsiburada Birbirinden güzel ve geçtiğimiz seneye ait haşema modelleri arkadaşlarım. Beğeninize sunulur.
  3. En güzel sandalet modelleri

En güzel sandalet modelleri

en güzel sandaletler en güzel sandalet modelleri birkenstock sandalet Çizmeleri topukluları bir kenara attım ne zamandır..tercihimi babet ayakkabılardan yana kullanıyorum artık..ee ne de olsa hamilelik kolay iş değil..bütün yaz babetlerle geçecek değil heralde dolayısıyla havalar ısındıkça sandaletlerden daha idealini düşünemiyorum..
  4. Güzel etek modeLLeri

Güzel etek modeLLeri

en güzel etekler en güzel etek modelleri etek modelleri etekler Yazın tadı başkadır.Ben sadece yazın mini etek giyerim.Taytla giyenler var ama ben hep üşürüm kışın asla giyemem yaz gelsede giysem bu etekleri.
  5. birbirinden güzel berjer modelleri

birbirinden güzel berjer modelleri

Berjer kullanım alanı 2012 Berjer modelleri Berjer koltukları seviyorum. Çok şık duruyorlar. Bir çok alanda kullanmak mümkün. Mesela antreye koyabiliriz. Böylece ayakkabı giyip çıkartırken kolaylık olur hem de antreye şıklık katat. Köşe koltuklarıyla birlikte kullanabiliriz. İşte meleklerime birbirinden güzel berjer modelleri;

Sayfayı Paylaş