gebe
  1. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

eLit's den ortaya karışık 2 :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında eLit's tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar mandalinaları portakalın yavrusu sanardım. vay anasını.¦
    Biscolata reklamını ilk babamın yanında seyrettim. " Sinek Kaçıcak " uyarısıyla hayata geri döndüm. ¦
    Bir turist gelse ona önce "how are you?" derim, o "fine thanks and you?" derse de "thanks sit down."... derim.biz böyle öğrendik.
    Onun aşkı bana XL diye üzülcekdim , Tam o sırada annemin lafıyla sarsıldım 'Üzülme seneyede giyersin' . :D
    Küçük kuzenime masaL okuyordum. UyuyakaLmış.. Döverek uyandırdm.! Burda bişey okuyoruz dmi. ¦
    Belki de emolarda 'emokrat ' yemini etmişlerdir. "Asla Türkçe bir kelimeyi düzgün yazmayacağım. " falan?
    Türk gençliğinin müzik hayatı, blok flütten müzik defterine damlayan salyayla başlar.
    Tarkan işi biliyo ha; Ilk önce yakalarsam muck muck, sonra gel hiç acımıycak, sonra öp öp öpp, işi bitincede adımı kalbine yaz beni unutma.¦
    Seveni arıyorum diyen Soner Sarıkabadayıya sesleniyorum hani aramadıgın yer kalmamıştı.. :D
    Annemin bulaşıktan sonra tabakları dizerken yarattığı mimarı yapı adeta bir bubi tuzağı, bir tabağı çekiyorsun hepsi devriliyor.
    Güzellik uykusundan uyandım. diye şirinlik yapan kıza , ‘ Olmamış bir daha yat ‘ dedim. Mutluyum.
    Arabaların arkasına ‘Evleniyoruz, mutluyuz’ yerine -Dur bakalım bi b*k yiyoruz ama hayırlısı- yazsalar daha samimi olur bence..
    Hiçbir ayrılık, kaloriferli odadan buz gibi tuvalete gitmek için ayrılmak kadar koymaz adama. :D :D
    Kopya verdiği kişinin kendisinden daha yüksek puan aldığını gören adamın yaşadığı dramı hiçbir yeşilçam filminde göremezsiniz.:D
    Bir Kadının En Zayıf Noktası Ne Gözyaşları, Ne Bir Çikolata , Ne De Unutamadığı Aşkı. Karşı Koyamadığı Tek Şey %70 indirim :D
    Türk gençliği evrim teorisini doğruladı. Ne yapıyorsun , n'apıyorsun , n'apıyon , nabı10 , naban !
    Un kurabiyesi reklamndaki uzaya giderken yanına kurabiye alan Astronotlara sesleniyorumm ; Benm klavyemi aln 3 gün size yeter.
    Benim adm "xDe" . sen ksaca bana ; x de ¦
    Yazın bulduğumda sevineyim diye şortumun cebine 10 TL koydum günlerdir başka bir şey düşünemiyorum, aklım parada kaldı
    Ben magazin habercisi olsam "seviyeli bi ilişki yaşıyoruz" diyen ünlüye "kaç level?" diye sorarım mesela.
    Ezelin izleyicisine üzülüyorum.Hani böyle fragman geçerken üstte "Tekrarı yok!" yazıyor ya,çok büyük baskı var üzerlerinde.
    Zıplayarak fotoğraf çektiren kız, o kafaya gelmek için ne içiyorsa aynısından istiyorum.. ¦
    "Trenden korkarmısın" dedi."Trenden korksam senin gibi öküzü sevmezdim.." dedim.Pişman değilim.¦
    İsim-şehir oynarken N harfine Nil Timsahı yazan ve kabul ettiren o çamur veledi Avrupa Birliği müzakerelerine gönder anında birlikteyiz.
    Apartmana Girdiğinde Burnuna Gelen Mis Gibi Kızartma Kokusunun, Sizin Evden gelmediğini Fark Etmektir Mutsuzluk.
    Keşke sürekli elim kaymasa da cümlenin sonuna 'ç' yerine nokta koyabilsemç
    Komşu komşunun külüne muhtaçtır tamam da, tüm komşuların wireless'ine şifre koymasna ne diyelim.Terbiyesizler ya.

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. seheeeerrrrrrr

seheeeerrrrrrr Forum Okuru

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Tarkan işi biliyo ha; Ilk önce yakalarsam muck muck, sonra gel hiç acımıycak, sonra öp öp öpp, işi bitincede adımı kalbine yaz beni unutma.¦

Türk gençliği evrim teorisini doğruladı. Ne yapıyorsun , n'apıyorsun , n'apıyon , nabı10 , naban !

sabah sabah iyi geldi gülmekten uykum açıldı hahaha hahaha hahaha

ama sölemeden geçemiyicem tarkan işi biliyor hahaha hahaha :hhh:

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    facedden alnmş sanırm bnlar:)

eLit's den ortaya karışık 2 :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ortaya karışık

ortaya karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ortaya Karışık

Ortaya Karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ortaya karışık:)

ortaya karışık:)

4. Ortaya Karışık :D

Ortaya Karışık :D

baba kapıyı açamıyorum türk versiyonu Ordan burdan topladım sizin için ben çok güldüm umarım sizde begenirsiniz :D Osman sudan kafayı çıkarıp "BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !" dese, adama inme iner heralde. Baba, şu kapıyı açamıyorum.' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde yok gençler.Dağılın. Alexsandra (Hürrem) ve Caroline`den de anladigimiz üzere...

Sayfayı Paylaş