gebe
  1. ella mrs

ella mrs Forum Okuru

Ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ella mrs tarafından paylaşıldı.

Ella ertesi gün hapı kullananlar değerli arkadaşlarım. Ben de erkek arkadaşımla korumasız bir ilişki oldum 5 dakika içinde kendini tutamadı ben hiç bişi anlamadan içime boşaldı. 6 saat sonra eczaneden aldım ve ella ertesi gün kapı kullandım acaba ben yinede hamile kalmış olabilir miyim ? Ella ertesi gün hapı net olarak ne kadar koruyor bana bilgi verir misiniz ? Hamile değilimdir değil mi ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Evet istenilmeyen gebeliklerin önünee geçmek üzere tasarlanmış Ella ertesi gün hapı haricinde bir çok marka hap kullanılmakta günümüzde. Bu hapı 24 saat içinde kullandı iseniz hamile kalma riskiniz yok sizin kormayın lütfen. bu arada hamilelik için bazı şartlar gerekmekte yani kullanmasanızda kesin hamile kalacaksınız diye birşey yok bilginiz olsun.

Ella ertesi gün hapı kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ELLA 30 mg ertesi gün hapı ilacı

ELLA 30 mg ertesi gün hapı ilacı

ella ertesi gün hapı kullananlar,ella ertesi gün hapı kullanımı,ella ertesi gün hapı hamileliği önlermi,ella ertesi gün hapı gecikme yaparmı,ella ertesi gün hapı yanetkileri,ella ertesi gün hapı hakkında bilgiler Hamile kalmayı düşünmeyip, korunmadan ilişki yaşanırsa bu da birçok çiftin kabusu haline gelmektedir. Mesela prezervatif yırtılmış, doğum kontrol hapını almadığınız...
  2. Ella ertesi gün hapı kullananlar

Ella ertesi gün hapı kullananlar

Kızlar bu norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı yerine Ella ertesi gün hapı çıktı vs diyorlar. Bu hap ile ilgili lütfen bana bilgi verir misiniz ? Gerçekten Norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı mı ? Ella diye hap var ise içerikleri aynı ise bu hapı net olarak nasıl kullanmam gerekiyor nerele dikkat etmeliyim ve birde lütfen acil olarak yazar mısınız. ?
  3. Ella ertesi gün hapıyla hamile kalmak mümkünmü?

Ella ertesi gün hapıyla hamile kalmak mümkünmü?

Ella hapı ertesi gün hapı olarak kullanılmaktadır. Korunmasız ilişkiden sonra alındığında gebelik riskini ortadan kaldıracaktır. Ella ertesi gün hapı asla kurtaj amaçlı kullanılamaz. Ella diğer ertesi gün hapları gibi sadece yumurtanın döllenmesini engelleyerek gebelik oluşmasını engeller. Varolan bir gebeliği sonlandırmaz. Ella Yaygın Görülen Yan Etkileri Kusma, karında rahatsızlık hissi,...
  4. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??
  5. Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

12 Eylül tarihinde ella kullandım. Ay sonu 27 eylülde ağrısız bir kanamam oldu sonrasında kahverengi leke olarak geldi 1,5 gün sürdü. Ekim sonu adet dönemim olmasına rağmen olmadım. Ekim ortasında test yaptım 2 defa negatif çıktı. Ella bu şekilde düzensizlik yapar mı ?

Sayfayı Paylaş