Merhaba , Gebelik testi yapmışsınız ve sonuç negatif. Bu sizin gebe olmadığınızı gösteriyor. Gecikmeniz gebelik kaynaklı değil. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün..

Normalde ertesi gün hapı olan ellanın gecikme yapması beklenmeyen bir durum . Ama çok etkili bir ilaç değil söylim.Geçen biri buraya ella kullandığı halde hamile kaldığını yazmıştı. Ama sen test yapmışsın negatif hamile değilsin .Beyza hanımın dediği gibi adetin bir kaç gün içinde başlamazsa doktora görün bence

Iyi gunler sevgilimle ilk kez bir iliski yasadik icine bosalma olmadi ama zevk suyundan suphelendigim için ella hapini kullandirttim adeti 10 gundur olmuyodu nolur bi sey diyin hamile kalirmi

Merhaba ,

Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir. Sadece ejakülasyonla hamile kalınmaz. Zevk suyu nadirde olsa sperm hücresi barındırabilir . Düşük ihtimalde olsa zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Bu bilgileri verdikten sonra durumunuzu değerlendirelim. Ella hap ile hamile kalmak mümkündür. Güvenirliği %85-90 dır . Bahsettiğiniz birliktelikle gebelik ihtimali zayıftır. Fakat imkansız değildir. Tedbir amaçlı gebelik testi yapılmasını öneriyorum.

Hamilelik gbi bir durum olursa ne yapilmali nolur soyleyin yalvaririm kafayi yicemm

Hamilelik söz konusu olursa ve bu hamilelik istenmiyorsa kadın doğum uzmanın dan yardım alın.(Daha önceki yanıtımı dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Gebelik çok zayıf ihtimal)

Baştan anlatiyorum sevgilim bakireydi birlikte olduk sadece 1 2 defa girdi cikti oldu sonrasi olmadi kanama filan oldu o esnada o sıvı cıkmismidir olay yasandiktan 3 4 saat sonra ella hapini kullandi 24 saat içinde %90 engelleme oldugunu okudum partnerim bu ay adeti baya gecikmisti geciken adet döneminde hamile kalma olasiliginin pek olmadigini okudum cevaplarsaniz tekrardan sevinirim lutfen.

Iyi günler ben sevgilmle bilkte olduk icine boşalma olmadi zevk suyundan süphelendigim icin 24 saat icinde ella hapini kullandirttim simdi adet oldu hamilelik söz konusu olurmu cevaplarsaniz makbule gecer

Geri