gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Elle Style Awards gecesinin şık ünlüleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

elle style awards ödül töreni ünlülerin giysileri gecenin en'leri törenin şık ünlüleri konumuzda.Elle Style Awards ödüllleri sahiplerini buldu,gecenin ''en''leri belirlendi ve ödülleri dağıtıldı,daha önce Elle Style Awards ödüllerinin sahiplerinin kim olduğunu paylaşmıştık,şimdiyse tören gecesi adeta şıklık yarışına giren ünlülerin giysilerini paylaşıcaz,bence tek güzel giyinen ​Güzide Duran beyaz inanılmaz yakışmış:D:DElle Style Awards ödül töreninde hangi ünlü nasıl giymiş merak edenler konumuza buyurun.
    Nebahat Çehre [​IMG]

Güzide Duran

Eda Taşpınar :hıh:

Tuba Büyüküstün

Tülin Şahin

Gülden Yılmaz

Sema Ergeç

Tuba Ünsal

Elle Style Awards gecesinin şık ünlüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden gözlerime Gurur sözlerimde İnan yitirdim yokluğunda Zaman yorulmadı Aşk darılmadı denedim ben Zor tükenmedi İsyan kazanmadı hasretinde Geçit yok peşinde Gecelerim çok zor sensiz Umutlar sönmeden Yanıyorum kor ateşte Geceler geri dönmez Geceler geri vermez Geceler buzdan eller Sensiz geçer dayanamam, yaşayamam Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden...
  2. şık gecelere bluzler

şık gecelere bluzler

elbisenin yeri herzaman ayrı tabi ama normaldede giyecegim bişey olsun elbise istemem derseniz hem günlük hem özel günler için harika bluzler var gercekten işte bazılarıı..........
  3. Özel Gecelere Şık elbiseler

Özel Gecelere Şık elbiseler

şık davet elbiseleri Özel davet ve gecelerde bunlarla abartısız ama zarif,şık ve etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz meleklerim.:)
  4. Ünlü Çift Bodrum Gecelerinde!

Ünlü Çift Bodrum Gecelerinde!

ali taran, ayşe özyılmazel, evlendiler, balayındalar, neredeler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın düğünüyle evlenen Taran-Özyılmazel çifti,balayılarını Bodrum'da geçiriyorlar.Söylenenlere,yorumlara inat balayılarının tadını çıkartıyorlar. Yeni evli Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel çiftini sokakta görenler, hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir ay içerisinde...
  5. Elle Style Awards Ödül Töreni Esma Sultan Yalısında Yapıldı

Elle Style Awards Ödül Töreni Esma Sultan Yalısında Yapıldı

elle style awards 2011 ödül töreni elle style awards 2011 elle style awards türkiye ile ilgili bilgiler burada melekler. Dünyada 16 ülkede düzenlenen Elle Style Awards 'un ödül töreni geçtiğimiz gece Esma Sultan Yalısı'nda yapıldı melekler :) Elle Style Awards 2011 'de geceye şıklık yarışında ki pek çok ünlü katıldı. Gecenin onur konuğu ise dünyaca ünlü modacı Tommy Hillfiger 'dı. O büyülü...

Sayfayı Paylaş