gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eller Yukarı Kedicik :) Köşeye sıkışan kedi:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pusuya Düşen Kedi Sevimli Kedi Köşeye Sıkışmış

Kedi köşeye sıkışınca cırmalar demiş atalarımız. Lakin gördünüz mü bilmiyorum ama nette bir resim var teslim ol moduna girmiş kedi resmi:) Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda biraz tebessüm edelim istedim ve eller yukarı kedicik resmi sunmaya karar verdim :) İşte size komik resimlerden bir kare Melek'lerim;

2. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    ay zavallı nasılda korkmuşhahaha

Eller Yukarı Kedicik :) Köşeye sıkışan kedi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkışan fermuarlar

sıkışan fermuarlar

 Fermuarlar sıkışırsa: Kurşun kalemle fermuar dişlerinin üzerini karalayın.
  2. Kedicikler

Kedicikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kedicik oyunu

kedicik oyunu

sağına tak sarımsak (sag el gösterilir) soluna tak soğan(sol el gösterilir) kim o minderde uyuyan (eller iki yana açılır) kara kedi olmasın(baş iki yana sallanır) başına kus konmasın (el başa konulur) konan kuşu kovalarız (el basın üstünde kovalama haraketi yapılır) aman kedicik uyanmasın (eller birleştirilir ve uyuma takliti yapılır )
  4. Komik kedicikler

Komik kedicikler

komik kedicikler
  5. eller yukarı polis

eller yukarı polis

Polis: eller yukarı, polis ! Suçlu: memnun oldum abi suçlu1: 2 saat içinde helikopter gelmezse rehineler ölür! Suçlu2: abi benim pleysteyşını da söyle unutmasınlar. suçlu1: sus len! suçlu: gelmeyin yoksa atlarım! Polis: hacı sen zahmet etmesen biz atardık Polis: eller yukarı polis! suçlu: hacı hep aynı diyaloglar ya, biraz yaratıcı olun Polis: avukatını çağırma ve telefon etme...

Sayfayı Paylaş