gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ellerim çatladı nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mrb kzlar bi sorm war elimn ustu hep çatladı yara oldu nasl gecer krem kullanyrm ama bi faydası yok

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Kendi yöntemimi size önerebilirim kış aylarında vazelin gibi yağlı kremlerden herhangi biri ile ellerimi güzelce yıkadıktan sonra kremliyorum ve sera streçle sarıp yatıyorum üçüncü günden sonra yumuşacık oluyor :tik:

ellerim çatladı nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimlik fotokopisi yanlış ellerin eline geçerse

kimlik fotokopisi yanlış ellerin eline geçerse

tc kimlik fotokopisi Basit bir iş için sizden istenen kimlik fotokopiniz yanlış ellere geçerse başınıza ne dertler açacağını biliyor musunuz?İşte size basit bir çözüm önerisi:) Birçok iş için kullanılan kimlik fotokopisi başınıza dert olabilir. Kimlik bilgilerinizin yanlış ellere geçmemesi ve kimlik fotokopilerinin nasıl kullanılmasına ilişkin bilgilendirici bir maili okuyucularımızla...
  2. Eldeki nasır nasıl geçer

Eldeki nasır nasıl geçer

eldeki nasır nasıl geçer el nasırı nasıl geçer elde nasır elde eldeki tedavisi eldeki nasır, eldeki nasırlar, eldeki nasır tedavisi, eldeki nasır nasıl geçer, el nasırı, el nasırı tedavisi, elde nasır tedavisi, eldeki nasır ahmet maranki Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin eldeki nasırlar için, çnerdiği bitkisel tedavi yöntemi hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Nasır...
  3. Siğiller nasıl geçer?

Siğiller nasıl geçer?

Arkadaşlar siğillerimi geçirmeyi başardım çok mutluyum bunu sizinle paylaşmak istedim..Ancak ne olursa olsun kanatmayın kanatmadan yapın mutlaka geçiyor. Siğil Nedir? Siğil derinin üst tabakasına veya mukozaya yerleşen HPV olarak bilinen bir virüse ait enfeksiyondur. Siğili tamemen yok etmek için gerekli ekipmanlar Duoderm adlı solüsyon ve törpüdür.Ve siğili yumuşatmak için sıcak su.Benim sol...
  4. Elde ki Soğan Kokusu Nasıl Geçer?

Elde ki Soğan Kokusu Nasıl Geçer?

Soğan her ne kadar faydalı olsa da kokusu nedeni ile birçok kişi bu faydalı bitkinin nimetlerinden uzak kalmak zorunda kalıyor. Yenildiğin de yada doğrandığın da uzun süre elde ve ağız için de kötü koku yaymasından dolayı bazen çaresiz kalınabiliyor. Sizler için bu yazımız da elde ki soğan kokusunu geçirmenin yolları ile ilgili pratik bilgileri sunuyoruz. 1-Soğan doğramadan önce elinize...
  5. tırnak mantarı nasıl geçer

tırnak mantarı nasıl geçer

doktora gittim ilaç verdiler geçmiyor tırnak mantarı için öneri varmı

Sayfayı Paylaş