gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ellerinden Tutsam İyileşmez Yaram

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bu evin içine yaLnızLık qirdiqinden beri
    Her odası darmadaqın, tıpkı ruhum qibi..
    Ya a$k bitti, ya zaman..
    İkisinden biri…
    HaLa yanaqımda qözya$ımın izLeri…
    Artık susuyorum… SözLerim bitti..
    Bu kez qidiyorum.. sahiden bitti….
    MutLu sonLa biten hikayen oLamam..
    ELLerinden tutsam iyiLe$mez yaram
    Yüzüne baksam.. Aynı a$kLa bakamam..
    SevgiLim ho$çakaL…
    Yüzüme yaLanLarLa
    Baktıqından beri..
    AkLımda bir karma$a
    İçimde acı izLeri..

Ya a$k bitti, ya zaman..

İkisinden biri…

HaLa yanaqımda qözya$ımın izLeri…
    Savruk bir eLdim ben..
    Tutamadın...
    Aktım….
    Güçsüz bedendim ben..
    Ardından yokLuğuna baktım

Ellerinden Tutsam İyileşmez Yaram konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Korktum eLimi tutsanız ????

Çok Korktum eLimi tutsanız ????

ömer abii yeni digiturk aldım 9.90'a +lan salak herif sen sonra kapıdan çıkıcaktın -aa doru lan pardon abi affola +reklamın içine ettin lan -kızma ama +diyalogda battı -korku filmi iziyodumda çok korktum elimi tutsanız beraber izlesek +yok be bacım maç var şmdi - ne biçim erkeksin lan sen +ne varmış ayol erkekliğimde kız -tamam iyigünler -iyigünler romantik film izliyodumda çok...
  2. Tut Elimi...

Tut Elimi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tut Elimden

Tut Elimden

Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var Tut elimi Vuslat yakindir ey sevgili Umudum var yarinlarla Vuslata inan ki az zaman var Umudum var bin sevda boyu Kır zincirlerini Gel benimle Sevda bir umut Hasret bir umut "Sev" dedi Tanri bana Sevdim iste.. Aglama N'olur gül yarim Can...
  4. elimi tut

elimi tut

Çocukken düştüğünüzü ve canınızın yandığını anımsıyor musunuz? Annenizin acinizi hafifletmek icin yaptiklarini animsiyor musunuz? Annem Grace Rose beni hemen kucaklar, yatagina goturup oturtur ve "aciyan" yerimi operdi. Sonra da yatakta yanima oturur, elimi ellerinin arasina alir ve "canin yaninca elimi sIk, o zaman sana seni ne kadar cok sevdigimi soyleyecegim" derdi....
  5. Bebekleri öpmeyin, elini tutun

Bebekleri öpmeyin, elini tutun

Yeni doğan bebekleri öpmek yerine elini tutup yanağını okşayın. Trabzon Yıldızlıgüven Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Tuğba Bayraktar Aydın, yeni doğan bebekleri öpmek yerine elini tutup yanağını okşamamın daha doğru olacağını söyledi. Yeni doğan bebeklerde kalça çıkığından emzirmeye kadar olan problemler hakkında uyarılarda bulunan Dr. Aydın, anne sütünün önemine...

Sayfayı Paylaş