gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

elma kurdu oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elma kurdu tv elmakurdutv elmakurdu tv elma kurdu parmak oyunu wwwelmakurdutv Aldım elime bir elma(eller yuvarlak yapılır)
    böldüm onu dört parçaya(iki elle döre bölme hareketi yapılır)
    aaaaa o da ne yol alıyor yavaş yavaş(kol üzerine parmaklarla yürüme hareketi)
    elma kurdu bu arkadaş
    çık çık çık sevimli kurtçuk ( iki parmakla tırmanma hareketi)
    elmadan bana da ver olurmu kurtçuk

elma kurdu oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Voleybol Oyun Yapısı; Kura, Dönüşler, Pozisyonlar

Voleybol Oyun Yapısı; Kura, Dönüşler, Pozisyonlar

voleybol pozisyonları voleybol dönüşleri voleybolda pozisyonlar voleybolda dönüşler diziliş OYUNUN YAPISI KURA Müsabakadan önce baş hakem birinci sette takımların sahalarını ve ilk servisi atacak takımı belirlemek için kura atışı yapar. Eğer netice seti oynanacaksa, yeniden kura atışı yapılır. Kura, iki takım kaptanının...
  2. elma toplama oyunu

elma toplama oyunu

elma toplama oyunu yatak toplama oyunları yatak oyunu elma oyunları elmatoplamaoyunu hadi bakalım melekler elma topluyoruz :D:Delmacı geldi hanıımmmm :D:D http://www.oyunkabini.com/veri/elmatopla.swf
  3. kuru ciltler için elma maskesi..

kuru ciltler için elma maskesi..

Elma Maskesi: Bir elma iyice rendelendikten sonra, içerisine bir çorba kaşığı zeytin yağı, süt veya kaymak karıştırılır. Yüz ve boyuna sürülür. 20 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanır. Şeftali Maskesi: OIgun bir şeftali iyice ezildikten sonra, haşlama papatya suyu ile lapa haline gelinceye kadar karıştırılır. Sonra yüze sürülür. 20 dakika bekletildikten sonra yüz, sıcak su ile...
  4. Kuru ciltlere özel elma maskesi

Kuru ciltlere özel elma maskesi

elma süt maskesi Kuru ciltlere iyi gelen elma maskesi tarifini ve tarifin nasıl ugulanacağı bilgilerini veriyorum Bir elmayı rendeledikten sonra içerisine bir çorba kaşığı zeytinyağı ve bir çorba kaşığı süt ilave edin. Yüzünüze ve boynunuza sürün 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayın..
  5. Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Çocuk çadırı Çocuk oyun çadırı örnekleri Çocuğunuza kendi ellerinizle oyun çadırı hazırlamak istemez misiniz? İhtiyacınız olan kumaş ve çıta. Bu örnekte beyaz kumaş kullanılmış olsa da siz çocuklarınızın sevdiği kahramanın olduğu kumaşları da kullanabilirsiniz. Çocuğunuz çadırdan çıktığınd kaldırabilirsiniz. Böylece bir çocuk oyun odası gibi bir alan olacaktır.

Sayfayı Paylaş