gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Elma parçası, ÖLDÜRDÜ.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Elma parçası, ÖLDÜRDÜ... 1 yaşındaki çocuk, boğazına takılan elma parçası yüzünden ÖLDÜ

Van'ın Edremit ilçesinde, nefes borusuna elma parçası takılan 1 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi.

Edremit ilçesi Çiçekli beldesinde 1 yaşındaki H.E'nin yediği elmanın bir parçası nefes borusuna takıldı.

Ailesi tarafından Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülmeye çalışılan H.E. yolda yaşamını yitirdi.

Elma parçası, ÖLDÜRDÜ. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elmalar

elmalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  3. ikizini öldürdü

ikizini öldürdü

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis...
  4. Çiçekler için dantel parçası

Çiçekler için dantel parçası

dantel evim Çiçekçilerin kullandığı organzeye benzer bir hava katmak için bir demet çiçeğe dantel bağlayın.:) Baharın sepetinde sakladıkları arasında hepimizi mutlu eden basit ama neşeli çiçek kompozisyonları da vardır. Mevsim çiçekleri ile hazırlayabileceğiniz farklı düzenlemeler sizi gülümsetmeye yetecektir. Dantellerle süsleyin Kesme çiçeklerinizin saplarına saracağınız...
  5. adetliyken et parçası düşürdüm

adetliyken et parçası düşürdüm

iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?

Sayfayı Paylaş