gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Susuyorum bugünlerde... Sustukça susuyorum. Konuşmasın istiyorum yüreğim... Haykırmasın hissettiklerini... Dökmesin içindekileri... İçin için ağlıyor ama sesi çıkmıyor yüreğimin... Usul usul acılarının denizinde boğuluyor sessizce...

Hala öğretemedim gözyaşlarıma akmamayı... Söz dinlemiyorlar bir türlü. Ben durdurmaya çalıştıkça onlar inadına süzülüyorlar yanaklarımdan... Oysa kolay kolay akmazdı benim gözyaşlarım... Şimdiyse sel olup akıyorlar. İsyan ediyorlar sanki yürek acıma... Onu susturdun ama beni susturmayı hala öğrenemedin der gibi hiç durmamacasına akıyorlar.

Küçüğüm hala...
    Büyütemedi beni geçen zaman.
    Yaşadığım acılar adam edemedi beni...
    Uslandıramadı.

Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum adeta...
    Kumdan kaleleri yıkılmış, düşmüş,
    Dizleri paramparça olmuş bir kız çocuğu...

Şimdilerde bir "veda" sahnesinin başrolünde oynuyorum parçalanmış dizlerim, ufacık ellerimle...

Yüreğimin yolcuna el sallıyorum.
    Damarımdaki kanı akıtıyorum.
    Acıma derman olamıyorum.
    Bile bile yaramı kaşıyorum, daha çok kanatıyorum.

Ne elimden alınmış elma şekerim, ne parçalanmış dizlerim ne de avuçlarımdan kayıp giden yıllarım umrumda değil yolcumun acısının yanında...
    Tutamadığım biri var hala...
    Kendime saklayıp, tenine dokunamadığım biri...
    Adının her geçtiği yerde yüreğimin tellerine dokunan, içimi acıtan , beni yaşayan bir ölüden farksız kılan biri...

Ben onu sevdim, o nefret etmeyi...
    Ben onu özlemeyi sevdim, o uzak diyarlara gitmeyi...
    Ben onu seçmeyi sevdim, o bizi darmadağın edeni...

Artık bitmeli, son bulmalı bu "veda" sahnesi... Perde kapanmalı. Seyirciler hep bekledikleri bu hazin sonu alkışlamalı... Sen yaş olup akarken gözümden, onlar hüzün bulutlarını getirmeli üzerime üzerime...

Üzgünüm...!
    Hayat beni sevmedi yolcu...!

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum
    Küçüğüm hala...
    Büyütemedi beni geçen zaman.
    Yaşadığım acılar adam edemedi beni...
    Uslandıramadı.
    Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum adeta...
    Kumdan kaleleri yıkılmış, düşmüş,
    Dizleri paramparça olmuş bir kız çocuğu

Mükemmel paylaşım teşekkürler annem

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum

sende mükemmelsin elmaşekerim benim

Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elma şekeri

elma şekeri

rüyada elmalı şeker görmek rüyada elma şekeri görmek elma şekeri yemek elmalı şeker Malzemeler 4 adet kirmizi elma 2 su bardagi tozseker 1 su bardagi su Yapilis Tarifi Oncelikle elmalar yikanir ve kurulanir.Saplari kivirilarak kopartilir.Renkli cubuklar elma saplarinin bulundugu yere batirilir.Toz sekeri ve suyu kuçuk bir tencereye konulur.Orta ateste seker eritilir ve koyulasmasi için...
  2. Ufak bir bebekken

Ufak bir bebekken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kız çocuğu bir nimettir

Kız çocuğu bir nimettir

islamda bebek cinsiyeti Sual: Kız çocuğu olunca üzülenler oluyor. Kız çocuğunun dinimizdeki yeri nedir? CEVAP Kız, çocuğu olunca üzülmek, hele hele anneyi suçlamak çok yanlıştır. Kur'an-ı kerimde mealen, (Allah dilediğine kız, dilediğine erkek çocuk bahşeder. Kimine hem erkek, hem kız çocuğu verir, dilediğini de kısır bırakır. Her şeyi hakkı ile bilen ve her şeye gücü yeten ancak Allah’tır)...
  4. Elma Şekeri

Elma Şekeri

Çocukluğumdan beri çok severim... Elim yüzüm kıpkırmızı olurdu yerken... hala temiz yemeyi beceremem =) İşte o çok sevdiğimiz elma şekerini evde yapabilmemiz için harika bir tarif: Malzemeler: 4 adet kırmızı elma 2 su bardağı tozşeker Elma şekeri nasıl yapılır: Öncelikle elmalar yıkanır ve kurulanır.Sapları kıvırılarak kopartılır.Renkli çubuklar elma saplarının bulunduğu...
  5. Kız Çocukları İçin El Örgüsü Jile

Kız Çocukları İçin El Örgüsü Jile

örgü çocuk jilesi el örgüsü jile modeli örgü jile Sonbaharın ve İlkbaharın başlarında rahatlıkla giydirebileceğiniz bir jile modeli paylaşıyoruz melekler :) İçine giyilecek bir body, uygun renklerde külotlu çoraplar ve ayakkabı ya da çizmeyle kombinleyip çocuğunuza giydireceğiniz bu şık elbise bakın nasıl yapılıyormuş.. :tik: Beden : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir....

Sayfayı Paylaş