gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

elma şekeri

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rüyada elmalı şeker görmek rüyada elma şekeri görmek elma şekeri yemek elmalı şeker Malzemeler 4 adet kirmizi
    elma
    2 su bardagi tozseker
    1 su bardagi su

Yapilis Tarifi
    Oncelikle elmalar yikanir ve kurulanir.Saplari kivirilarak kopartilir.Renkli cubuklar elma saplarinin bulundugu yere batirilir.Toz sekeri ve suyu kuçuk bir tencereye konulur.Orta ateste seker eritilir ve koyulasmasi için 10-15 dk kaynatilir.Koyulasan surub atesten alinir ve uzerinde olusan kabarciklar yokolana kadar bekletilir.Hazirladigimiz elmalari teker teker suruba batiralim ve fazlasini tencerenin kenarina siyiralim.Butun elmalari ayni islemden gecirelim ve yagli kagit bulunan tepsiye dizelim.Buzdolabina tepsiyle beraber elmalari koyalim ve 10 dk sonra elma sekerlerimiz hazirdir.
    Afiyet olsun

elma şekeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elmalar

elmalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şeker

Şeker

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)Rüyada...
  3. Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum

Elma şekeri elinden alınmış ufak bir kız çocuğuyum

Susuyorum bugünlerde... Sustukça susuyorum. Konuşmasın istiyorum yüreğim... Haykırmasın hissettiklerini... Dökmesin içindekileri... İçin için ağlıyor ama sesi çıkmıyor yüreğimin... Usul usul acılarının denizinde boğuluyor sessizce... Hala öğretemedim gözyaşlarıma akmamayı... Söz dinlemiyorlar bir türlü. Ben durdurmaya çalıştıkça onlar inadına süzülüyorlar yanaklarımdan... Oysa kolay...
  4. Elma Şekeri

Elma Şekeri

Çocukluğumdan beri çok severim... Elim yüzüm kıpkırmızı olurdu yerken... hala temiz yemeyi beceremem =) İşte o çok sevdiğimiz elma şekerini evde yapabilmemiz için harika bir tarif: Malzemeler: 4 adet kırmızı elma 2 su bardağı tozşeker Elma şekeri nasıl yapılır: Öncelikle elmalar yıkanır ve kurulanır.Sapları kıvırılarak kopartılır.Renkli çubuklar elma saplarının bulunduğu...
  5. Elma Şekeri İle Dekor Önerileri

Elma Şekeri İle Dekor Önerileri

Elma Şekeri Rengi İle Dekorasyon Yeni Trend Elma Şekeri Dekorasyonları Elma Şekeri İle En Yeni Oda Görünümleri Dekorasyonda boya rengi tercihi görünümü zenginleştiren en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Seçeceğiniz boya rengi ve mobilyaların renginin uyuşması dekorasyona anlam katması açısından oldukça önem arz etmektedir. Odaların kapı renginden tutun da perde rengine kadar elma...

Sayfayı Paylaş