gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Elma sirkesi göbek eritir mi?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

elma sirkesi göbek eritirmi elma sirkesi göbek sirke eritirmi göbegi ne eritir göbeği Bir elma sirkesidir gidiyor.Herkesten duyuyorum.Ya zayıflamak için kullanıyorlar ya kilo almak için yada yemeklerde:D:D:DArtık elma sirkesi kullanıyorum diyen birini görünce şaşırmıyorum.Normal buluyorum:) Peki gerçektende bu elma sirkesi zayıflatıyor mu?Özellikle de ayrılmaz ikili hale geldiğimiz göbeklerimizi eritiyormu??

Elma sirkesinin faydalarını artık ezberledik. Zayıflama konusunda ne kadar faydalı bir içecek olduğunu bilmeyenimiz yoktur diye tahmin ediyorum. Evet hanımlar, elma sirkesi kilo vermek isteyen herkesin büyük yardımcısı niteliğinde bir mucize diyebiliriz.
    Elma sirkesi göbek ertimek ve dümdüz karna sahip olmak isteyenlerin en büyük yardımcısıdır
    .Göbeklenme sorununuza birkaç bitkisel çözüm :
    Her sabah uyanır uyanmaz kahvaltı öncesi bir su bardağı ballı ılık suyun içerisinde istediğiniz ya da midenizin kaldırabileceği kadar elma sirkesi ekleyin. Bunu için ve her muhakkak her sabah tekrarlayın.
    1 Ay gibi kısa süre içinde metabolizmanızda ve göbeğinizdeki değişiklikleri farkedecek sonuçtan son derece memnun kalacaksınız.
    Bunun dışında göbek eritmek için maydanoz ve limon ikilisi de faydalıdır.
    Maydanozu robotta kıyıp içine limon suyu sıkıp içmek de metabolizmayı fişekler

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu gerçekmi? deneyen varsa yazabilirmi lütfeen :D

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    evde elma sirkesi var deneyim bari yarın sabah başlangıç yapacağım ama evde süt varsa tabii :D

bak meçhul eğer 1 ayda faydasını göremezsem kovalarım seni :zuha:

4. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    denedim faydasını görmedim ayrıca mideye cok sakıncalı dikkatttttttttt

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende kullanıyorum balla beraber evet iyi oluyo bende kilo yok ama olsun iyi geliyor bir kaç kilo vereyim sıfır beden olcam:D

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ayy msjı yazdıktan sonra mutfağa gittiğimde düşünürsem bu karışımı fark ettim ki süt demişim oda nerden çıktıysa :zuha:

ben bi deneyim bakayım yararlı mı olucak zararlı mı :S
    iyice şiştim şişko oldum çıktım :eek:rkide:

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

erimiyo
    ya naptıysam erimedi göbeğim 48 kloydum 49 oldum çldırıcm nlur yardm edin ne yapcm blmyrmmmm ne yaptysam gtmedi

8. NazarBoncugum61

NazarBoncugum61 Forum Okuru

bende bir cocuk annesiyim ve 55 kiloyum. bir iki kilo daha versem fena olmaz ama kilo veremesemde sezeryandan kalan göbegim beni cok rahatsiz ediyor bunalimdayim diye bilirim bende ne denediysem olmadi olmuyo :((((

9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ay göbek gidermi bilmem kabarmış hamur görüntüsünde sirke denicem

10. Erkan altuntop

Erkan altuntop Forum Okuru

Bende bira göbeği var ne yapacam

Elma sirkesi göbek eritir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma Sirkesi

Elma Sirkesi

elma sirkeli turşu elma sirkesiyle turşu yapımı sirkesiyle Malzemeler Yıkanmış elma kabukları Su Tuz Yapilis Tarifi Elma kabuklarını kavonoza doldurun üzerini tuzlu su ile doldurun. Kavonozu ağzı açık olarak bekletin. Sirke kokusu verince süzüp şişelere doldurunuz.
  2. Elma Sirkesi Sivilceleri Geçirir Mi?

Elma Sirkesi Sivilceleri Geçirir Mi?

sivilceyi ne geçirir sivilceleri ne geçirir elma sirkesi sivilce sirke sivilceyi geçirirmi en çabuk MALZEMELER: - 1 litre su - 2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi - Pamuk HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞ EVRESİ: 1 litre su ve 2 yemek kaşığı elma sirkesini karıştırın. Ardından bu karışıma pamuk yardımıyla özellikle sivilce bölgeleriniz başta olmak üzere tüm cildinize sürün. Diğer sorunsuz bölgelerinize...
  3. Elma sirkesi ve çiller

Elma sirkesi ve çiller

elma sirkesi ve çiller elma sirkesi çiller için ÇİLERİNDEN KURTULMAK İSTEYEN MELEKLERİM, bu maske tam size göre:) MALZEMELER: ELMA SİRKESİ MÜRVER LOSYONU SU PET ŞİŞE PAMUK YAPILIŞI VE HAZIRLANIŞ EVRELERİ: Önce suyu kaynatın. Ve mürverin üzerinde kaynar suyu gezdirin. yaklaşık 3 saat beklemeye bırakın. Losyon dinlendikten sonra da içine elma sirkesini dökün. Bir pet şişenin içine koyun...
  4. Elma sirkesi nasıl yapılır?

Elma sirkesi nasıl yapılır?

elma sirkesi nasıl yapılır elma sirkesi nasil yapilir sirke nasıl yapılır video video elmasirkesinasılyapılır Elma zaten başlıbaşına çok faydalı meyvelerden bir tanesi elma sirkesinin ise güzellikten tutanda sağlığa kadar birçok faydası bulunuyor.Sizlere elma sirkesinin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vermek istiyorum eğer elma sirkenizi kendiniz yapmak istiyorsanız sizler için paylaştığım...
  5. gebeler elma sirkesi kullanabilirlermi

gebeler elma sirkesi kullanabilirlermi

Elma sirkesini gebeler de kullanabilir mi .Biliyorsunuz çok faydalı :) Bir zararı olur mu gebeliğe ?

Sayfayı Paylaş