gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Elma sirkesi ile mükemmel güzellik

Konu, 'Kadınlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

elma sirkesi buharı elma sirkesi buhar banyosu ile buhar banyosu sirkeli sirke buharı Cilt bakımı, saç bakımı, sivilce, ciltteki lekeler, şişmanlık, varis tedavisi. Bütün bunlar için ihtiyacınız olan şey yalnızca elma sirkesi.. Özellikle elma sirkesi sağlıkla parlayan saçlar, lekesiz bir cilt ve ince, güzel bir vücuda kavuşmanı için önemli..

Kepeği önler, arındırır
    Saç bakımı ve saçınızdaki kepekler için saçlarınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna yani 1 litre suya 1 çay bardağı elma sirkesi koyun ve saçlarınızı bu su ile durulayın. Bu işlemi bir süre her saçınızı yıkadığınızda uygulayın. Saçlarınız kepekten arınacak ve parlaklaşacaktır.

Sivilce gidericidir
    1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve bir parça pamuğu bu karışıma batırıp sivilce üzerine bir süre kompres yapın. Faydası olduğunu göreceksiniz.

Cilt lekeleri için yararlıdır
    Bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın. Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3-4 günde bir silebilirsiniz. Cilt lekeleri için oldukça faydalı.

Formunuzu korumaya yardım eder
    Bir bardak suyun içine 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi koyun. İçine 1 tatlı kaşığı bal ekleyip sabahları düzenli olarak aç karnına için. Fazla kilolarınıza faydası olduğunu göreceksiniz.

Varisleri giderir ve rahatlatır
    Yumuşak bir havluyu elma sirkesinin içine batırıp sıkın ve havluyu bacaklarınızın varısli olan bölgesine sarın. Bacaklarınızı yüksek bir yere kaldırarak yaklaşık 45 dakika kadar dinlendirin. Bu işlemi mümkünse sabah akşam tekrarlayın.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elma sirkesi ile mükemmel güzellik
    Cilt lekeleri için yararlıdır
    Bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın. Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3-4 günde bir silebilirsiniz. Cilt lekeleri için oldukça faydalı.

vallahi adminim bir ara oluşmuştu bende güneş lekeleri neler denemedim neler olmadı taki amerikalı artistlein kullandığı ürünlere kadar olmadı faydası bu yöntemide denedim buda olmadı...en iyisi cildi soydurtmak...teşekkürler paylaşım için belki başka ciltlere faydası olur

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

ben kullanıyorum haftada bir banyo sonu cildime pamukla sürüyor on dakika bekletiyorum hem cildi tazeliyor hem parlak bir görünüm veriyor üstelik bebek cildi gibi oluyor tavsiye ederim :D:D

paylaşım için tşkler

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ben yenı duydum elma sirkesıni...denıcem ama..teşekkurler admınımm..

5. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende kullanıyorum yüzüme elma sirkesi.. bakayım faydası gelecekmi...

6. Eternity

Eternity Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet cilde cok yarari var elma sirkesinin bende duymustum önceden:)

7. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç duymamıstım kepeklerim için denicem inşallah faydasını görürüm...

8. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kepekler için iyi ama durulama suyuna ekleyin deniyor saçlarımız sirke kokmazmı sirkeyi kulandıktan sonra tekrar durulayacakmıyız

9. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Durulamaya gerek kalmıyor arkadaşlar..Gerçekten faydası oluyor..Kokusu uçup gidiyor..

10. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elma sirkesini ben zayıflamak için kullanmıştım gerçekten çok işe yarıyor

11. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben biraz sabırsız biriyim daha önceden elma sirkesini denemiştim 1 veya 2 hafta kadar bi etki göremedim oyüzden bıraktım ama duyduğuma göre cilt için bir sivilce izinin veya cildin düzelmesi için birkaç ay tekrarlamak gerekiyormuş tekrar deneyebilirim bilgi için teşkürler zayıflamak içinde deneyeceğim bölgesel kilolarım var

12. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Varisleri giderir ve rahatlatır
    Yumuşak bir havluyu elma sirkesinin içine batırıp sıkın ve havluyu bacaklarınızın varısli olan bölgesine sarın. Bacaklarınızı yüksek bir yere kaldırarak yaklaşık 45 dakika kadar dinlendirin. Bu işlemi mümkünse sabah akşam tekrarlayın.

annem içinde bunu deneyim bari kadıncağız varislerinin ağırısına zor dayanıyor

13. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bende hemen denemek ıstıyorum,hem cılt ıcın hem sac ıcın

14. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım çok güzel bilgiler

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler güzel bir konuya değinmişsin evet kesinlikle elma sirkesi herşeye çok faydalı

Elma sirkesi ile mükemmel güzellik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma Sirkesi

Elma Sirkesi

elma sirkeli turşu elma sirkesiyle turşu yapımı sirkesiyle Malzemeler Yıkanmış elma kabukları Su Tuz Yapilis Tarifi Elma kabuklarını kavonoza doldurun üzerini tuzlu su ile doldurun. Kavonozu ağzı açık olarak bekletin. Sirke kokusu verince süzüp şişelere doldurunuz.
  2. elma sirkesi ile bakım

elma sirkesi ile bakım

Sivilce gidericidir 1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve bir parça pamuğu bu karışıma batırıp sivilce üzerine bir süre kompres yapın. Faydası olduğunu göreceksiniz. Cilt lekeleri için yararlıdır Bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın. Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3-4...
  3. elma sirkesi ve bal ile zayıflamaya varmısınız?

elma sirkesi ve bal ile zayıflamaya varmısınız?

kemal kükrer ballı elma sirkesi en iyi elma sirkesi markası uzunöz markaları kemal kükrer İşte başladımmmmmmmm... İlaçlara bir süre ara veriyorum.. En azından bitkisel içecek bu. Elma sirkesini Kemal Kükrer Marka aldım. ( Bildiğiniz iyi bir marka varsa siz onu alın, nar ekşisi güzel oluyor belki elma sirkeside güzel olur diye düşünerek aldım).. Balda süzme normal çiçek balı.. Önce...
  4. Cildine Elma Sirkesi Maskesiyle Güzellik Kat

Cildine Elma Sirkesi Maskesiyle Güzellik Kat

elma sirkesi maskesi elma sirkesi yüze sürülürmü Elma sirkesinin cilde faydaları ve elma sirkesi maskesinin yapılışını merak edenler için yazıyorum.. Konu doğa, bitki olunca ee güzellik sağlık gelir insanın aklına değil mi melekelrim peki bu elma sirkesi nelere faydalı bakın :) Elma sirkesinin insan sağlığı için pekçok faydaları var. Kolestrolden tutun zayıflamaya kadar pekçok alanda...
  5. Elma sirkesi ile hizli kilo vermek

Elma sirkesi ile hizli kilo vermek

Prof.Dr. Ahmet Maranki elma sirkesi ile çok hızlı kilo verebileceğimizi söylüyor. Kurtulmak istediğimiz kilolarımızdan elma sirkesi ile rahatlıkla kurtulabiliriz. Elma sirkesi çok fazla alanda kullanılmaktadır. Saç, cilt bakım vb. alanlarda kullanılır. Zayıflamak isteyenlerin %90’ı elma sirkesi ile çok hızlı kilo vermişlerdir Zayıflamak için neler yapmalıyız ve gerekli malzemeler...

Sayfayı Paylaş