gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

elma sirkesi ve bal ile zayıflamaya varmısınız?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

kemal kükrer ballı elma sirkesi en iyi elma sirkesi markası uzunöz markaları kemal kükrer [​IMG]
    İşte başladımmmmmmmm... İlaçlara bir süre ara veriyorum..
    En azından bitkisel içecek bu.
    Elma sirkesini Kemal Kükrer Marka aldım. ( Bildiğiniz iyi bir marka varsa siz onu alın, nar ekşisi güzel oluyor belki elma sirkeside güzel olur diye düşünerek aldım).. Balda süzme normal çiçek balı..

Önce kullandığım şekli yazayım size..

1 bardak su, 2 yemek kaşığı elma sirkesi
    1 tatlı kaşığı bal. Tabi bal isteğe bağlıdır.

Çok sıcak olmayan yaklaşık 50 derecelik bir suyun içine elma sirkesi ve balımızı iyice karıştırıp içiyoruz.

İçilecek zamanlar ise,
    1- uyumadan önce ağır ağır içiyoruz.
    2- Sabahları aç karına aynı şekilde içilmelidir. Bu işlemi sadece günce iki defa yapıyoruz. Sabahları ve akşam yatarken.

Okuduğum yorumlarda mide bulantısı şikayetleri okumuştum. Bende olmadı..
    2 Gündür içiyorum.. Hiç su içmediğim halde sürekli tuvalete çıkıyorum..
    Elbette vücüdumun su kaybı için su içmem gerekiyor.. Ona dikkat edeceğim.
    Şimdilik bu kadar..

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için mersi canım

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İnşallah bu şekilde devam eder handanım.Ekmek yememek gerek diye düşünüyorum herşey ekmekte bitiyor..Bende bugün başlasammı diye bi tereddütte kaldım.Kahvaltıyı çok sıkı yaptım 5 gün acıkmıycakmışım gibi geliyo:DBenimki duysa kızıcak aksine kilo al diyo ben diyete başlamak istiyorum.Bide sabırlı olduğumu birşeyleri yapmak isteyipte yaptığımı kendime kanıtlamak istiyorum belkide birşeylerle uğraşmak istiyorum..Elma sirkesi içmeyi düşünüyorum bende bu akşam.En iyisi bende diyete başlıyayım birkaç kilo versem yeter sanırım :) Egzersiz yapacağım şimdi..

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yemek yediğimden olmuyorki bendeki kilo..
    Hastanede yatıp yediğim serumlar ödem yaptı. Bacaklarım şiş. Sürekli işim gereği oturuyorum birde.. Kilom daha ziyade bunlardan..
    Vaktim olsa bi, yürüyüşlerle atarım.. Oda yok malesef..

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  5. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    handanca kesinlikle katılıyorum elma sirkesine.ben 2 ay kullandım dediğin şekilde 8 kilo verdim.metabolizmayıda çok çalıştırıyor kendini dinç hissediyorsun.hemde efendimizin içtiği bir şey kesinlikle vardık bir hikmeti ve faydası.bende de hiç yan etkisi olmadı.. denemekte zarar yok,
    inş herkes faydasını görür...

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Geçmiş olsun hayatım.Peki bu durumda diyet yapman doğru olurmuymuş?Haftasonu yürüsen bence hiç mi zamanın yok?

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Handancım eğer vucuduna özelliklede miidene bir zararı olmasın diyorsan canım sirkeni uzunöz marka al kemal kükrerin içindede sirke ruhu vardır ve sirke ruhu miide delinmesine yol açabiliyor.söylediğim sirke 6 ay tahta fıçılarda bekletilerek yapılıyor aktarlarda bulabilirsin tabi stokta kaldıysa...ürün piyasaya girdiği an kapışılıyor

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Dikkat ederim canım. teşekür ederim..

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Biliyorsunuz ben tekrar sigaraya başlamıştım. Nedense bu elma sirkesi karşımını istiğimden beri iyice azalttım. Hatta içerken zevk bile almıyorum....

Bu arada cuma tartılacağım bakalım 1 haftada kaç kilo vermiş olacağım... Hafta sonu karışımı uygulamaya müsait olamadım..
    Bu hafta kontrollü içeceğim..

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Sigarayı bırakınca tekrar kilo alma sorunuda oluyor sanırım değil mi handan?Bu diyetle sigarayıda bırakırsan kilo alma sorunun olmaz diye düşünüyorum bu büyük bi avantaj.Bu arada bende 3 gündür diyette sayılırım.Sabah ve gece uyumadan elma sirkesi içiyorum ekmek en fazla günde 2-3 dilim yiyorum.Gece uyumadan önce egzersiz yapıp uyuyorum çok iyi oluyor sende dene handan tavsiye ediyorum.Gece uyanıyorum sırılsıklam olmuşum..

İnşallah istediğin kadar kilo verirsin handan çok sevinirim inan aynı anda birde sigarayı bıraksan süper olucak:)(Bir daha başlamazsan tabi)

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yok zaten kalıcı içmiyordum... Artık içenlere 2. sınıf muamelesi yapılıyor bizim ortamlarda:D
    Bu arada bu karışımı sadece akşam ve sabah değil normal gün arasında da içmeye başladım..

12. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ya kızlar ben bişey anlamadım bundan... Giden bişey göremedim daha . 1 Hafta olacak nerdeyse..:(

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet aralardada içen var elma sirkesini ama ben zaten yemiyorum bide aralardada içersem hiç bişe yiyemem ölür giderim herhalde:D:D

Evet benimde 1 hafta olacak herşeyi kestim ama tık yok hayatım:uhu:

14. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Napcaz Peki.. Yeni spor ayakkabısı aldım. Akşam yürüyüş yapacağım. Hafif bişey aldımki ayaklarım zaten şiş. Bide ayaktan olmayayaım..

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Devam edeceğiz 1 haftayla olurmu ki handan sabretmek gerek sencede öyle değil mi?Hadi bakalım yürüyüşe başla evet hafif olsun ki ayakların zarar görmesin kıyamam :uhu:

elma sirkesi ve bal ile zayıflamaya varmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elma sirkesi ile mükemmel güzellik

Elma sirkesi ile mükemmel güzellik

elma sirkesi buharı elma sirkesi buhar banyosu ile buhar banyosu sirkeli sirke buharı Cilt bakımı, saç bakımı, sivilce, ciltteki lekeler, şişmanlık, varis tedavisi. Bütün bunlar için ihtiyacınız olan şey yalnızca elma sirkesi.. Özellikle elma sirkesi sağlıkla parlayan saçlar, lekesiz bir cilt ve ince, güzel bir vücuda kavuşmanı için önemli.. Kepeği...
  2. elma sirkesi ile bakım

elma sirkesi ile bakım

Sivilce gidericidir 1 çay bardağı elma sirkesine yarım çay bardağı su ekleyin ve bir parça pamuğu bu karışıma batırıp sivilce üzerine bir süre kompres yapın. Faydası olduğunu göreceksiniz. Cilt lekeleri için yararlıdır Bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın. Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3-4...
  3. Elma sirkesi ve çiller

Elma sirkesi ve çiller

elma sirkesi ve çiller elma sirkesi çiller için ÇİLERİNDEN KURTULMAK İSTEYEN MELEKLERİM, bu maske tam size göre:) MALZEMELER: ELMA SİRKESİ MÜRVER LOSYONU SU PET ŞİŞE PAMUK YAPILIŞI VE HAZIRLANIŞ EVRELERİ: Önce suyu kaynatın. Ve mürverin üzerinde kaynar suyu gezdirin. yaklaşık 3 saat beklemeye bırakın. Losyon dinlendikten sonra da içine elma sirkesini dökün. Bir pet şişenin içine koyun...
  4. Elma sirkesi ile hizli kilo vermek

Elma sirkesi ile hizli kilo vermek

Prof.Dr. Ahmet Maranki elma sirkesi ile çok hızlı kilo verebileceğimizi söylüyor. Kurtulmak istediğimiz kilolarımızdan elma sirkesi ile rahatlıkla kurtulabiliriz. Elma sirkesi çok fazla alanda kullanılmaktadır. Saç, cilt bakım vb. alanlarda kullanılır. Zayıflamak isteyenlerin %90’ı elma sirkesi ile çok hızlı kilo vermişlerdir Zayıflamak için neler yapmalıyız ve gerekli malzemeler...
  5. Elma Sirkesi İle Zayıflama Ve Güzelleşme Nasıl Olur...Tarifi Siz Meleklerimiz İçin...

Elma Sirkesi İle Zayıflama Ve Güzelleşme Nasıl Olur...Tarifi Siz Meleklerimiz İçin...

Elma Sirkesinin Faydaları Elma Sirkesi İle zayıflama Tarifi Elma Sirkesi İle Güzelleşme Yöntemleri Elma sirkesi nelere iyi geliyormuş nelere...Zayıflamak mı desem güzellik mi desem saçınızdaki kepeklere mi desem...Allahım neler yaratmış neler bizim için faydalı ama biz faydalanmasını bilmiyoruz demek....Elma sirkesini hafife almayın derim ben ...Peki elma sirkesi yapımı nasıl yapılır.......

Sayfayı Paylaş