gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Elma Sirkesiyle Zayıflamak İsteyenler Zayıflayanlar Buraya

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, biliyorsunuz elma sirkesi zayıflamak konusunda hayli rağbet edilen bir gıda. Pek çok bayan elma sirkesi içerek zayıfladığını söylüyorlar. Siz neler düşünüyorsunuz? Kullanıyor musunuz? Faydasını gördünüz mü? Nasıl kullanıyorsunuz ? Merak edenler için faydalarını da yazalım;
    Elma sirkesi bedenimizi içten ve dıştan tedavi edebilen olağanüstü bir sıvıdır. İçerdiği yüksek orandaki Potasyum sayesinde kas yapısını güçlendiren, strese karşı koyabilecek dayanıklılık kazandıran, grip, soğuk algınlığı gibi üst solunum yolları enfeksiyonlarının hafif geçilmesini sağlayan elma sirkesi, boğaz ağrısı, öksürük ve ses kısıklığına da iyi gelmektedir.

Evet tecrübeleriniz hakkında bilgiler bekliyoruz...:)

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tecrübelerimi paylaşayım 4 yemek k bal 4 y k elma sireksi 4 su b su karıştırp sabah akşam yemekten sonnra yarım baardak iki gün içtim ve asit kustum bidaha içmdim. benim gibi midesi sağlam olmayanlar sakın denesin.

Elma Sirkesiyle Zayıflamak İsteyenler Zayıflayanlar Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elma sirkesinin mucizeleriii:D:D

elma sirkesinin mucizeleriii:D:D

Elma sirkesinin mucizeleri!!!Elma sirkesi binbir derde deva...Elma Sirkesi’nden Gelen Mucize Elma Sirkesi ile kilo derdine son veriyor. Yemeklere lezzet katmanın yanı sıra birçok rahatsızlığın tedavisinde de kullanılan Elma Sirkesi’nin mucizevi özellikleri arasında zayıflatma etkisi de bulunuyor Gerek sağlığımızı gerekse güzelliğimizi korumak için doğanın nimetlerinden faydalanmak gerek....
  2. elma sirkesi içerek zayıflayanlar

elma sirkesi içerek zayıflayanlar

zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları zayıflayanların yorumları sirkesiyle Elma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün. Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır ? Her...
  3. Zayıflamak İçin Elma Sirkesini Nasıl İçmeliyim ?

Zayıflamak İçin Elma Sirkesini Nasıl İçmeliyim ?

elma sirkesini nasıl içmeliyim zayiflamak için ne içmeliyim zayıflamak için ne içmeliyiz elma sirkesini zaman zayıflamak Zayıflamak istiyorum, zayıflamak için elma sirkesi iç diyorlar. Elma sirkesini zayıflamak için nasıl, ne şekilde içmeliyim ? Her sabah ve akşam 1 su bardağı ılık suya 1 çay kaşığı doğal çiçek balı ekleyin. Midenizin kaldıracağı oranda elma sirkesini de ister 1 tatlı...
  4. elma sirkesiyle nasıl zayıflanıyor

elma sirkesiyle nasıl zayıflanıyor

bn cok kıloluyum arkadaslar elme sırkesıyle bı zayıflama yontemı varmıs bnı bılgılendırırmısınız tskler
  5. Elma sirkesiyle zayıflayan varmı?

Elma sirkesiyle zayıflayan varmı?

Elma sirkesiyle zayıflama esas olarak yemeklerden önce içilen bir miktar sirkenin tokluk hissini uzatması ve bu sayede kalori alımının düşürülmesi anlamına geliyor. Yani özellikle diyet yaparken oldukça zorlu olan yeme alışkanlıklarının değiştirilebilmesi aşamasında yardımcı doğal bir ürün. Elma sirkesiyle zayıflama programınıza destek olmayı düşünüyorsanız sirkenin tüm besin değerlerini...

Sayfayı Paylaş