gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elma Suyu Nelere İyi Gelir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Elma Suyu nelere iyi gelir Elma Suyunun Faydaları Yararları elma suyu yararları

Sağlığa son derece faydalı elmanın suyu özellikle uçuklara iyi gelir melekler :) Bu konuda elma suyunun uygulaması ile ilgili bilgiler şöyle :tik:

1 adet soyulmuş elma
    2 su bardağı su

Hazırlanışı : Tencere içerisinde konulan su ve soyulmuş elma kaynatıldıktan sonra kısık ateşte 8-10 dakika daha kaynatılır ve soğumaya bırakılır Ilık haldeyken elde edilen su uçuk üzerine kompres yapılır ve bu işlem gün içerisinde 5-6 kez tekrarlanır Arzu edilirse elma suyu çıkartılarakda denenebilir

Elma Suyu Nelere İyi Gelir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Meyve Suyu Neye İyi Gelir

Hangi Meyve Suyu Neye İyi Gelir

meyve suyu meyve, meyve suyu, faydaları, yararları hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Meyve sularıda en az meyveler kadar faydalı...Hangi meyve suyu hangi hastalığı iyi geliyor, hangi meyve suyunun ne yararı var bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... YEMEK YERİNE İÇİN Artık herkes biliyor ki, sebze veya meyveleri yemek yerine sularını içmek daha büyük fayda sağlıyor. Çünkü suyun...
  2. Hangi meyve suyu neye iyi gelir

Hangi meyve suyu neye iyi gelir

Kayısı: Göz sağlığı için iyi bir yardımcı, tembel bağırsakların vazgeçilmezi. Nar: İdrar söktürücü, sindirimi kolaylaştırıcı ve bedeni güçlendiren bir tonik kadar etkili. Vişne: Eklemlerle dost. Portakal: En lezzetli C vitamini kaynaklarından birisi, kılcal damarlar için önemli bir kalp dostu. Üzüm: Sindirim sorunlarına iyi gelen, virüs ve bakterilerle savaşan, kan temizleyici. Şeftali: Soğuk...
  3. Elma Kabuğu kaynatılınca nelere iyi gelir ?

Elma Kabuğu kaynatılınca nelere iyi gelir ?

Öksürüğüm var annemi aradım bana elma kabuğu kaynat dedi. Tam tarifini verecekti, telefon kesildi, herhalde elektrikler gitti, cepten de ulaşamıyorum. Öksürükten ölecem ne olur söyleyin elma kabuğu kaynatsam iyi gelir mi ?
  4. Elma Sirkesi Neye İyi Gelir?

Elma Sirkesi Neye İyi Gelir?

elma sirkesinin faydaları, elma sirkesi, elma sirkesnin faydaları ve zararları Günümüz de alternatif tıp oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Doğal bitkisel yöntemler birçok hastalığın tedavisin de kullanılırken, doğadan bizlerle buluşan birçok meyve ve sebze şifa dağıtıyor. Elma sirkesi de bunlardan biri olarak yeri alıyor. Elma sirkesi neye iyi gelir? Elma sirkesinin faydaları hakkın da sizler...
  5. Elma sirkesinin cilde faydaları nelerdir?

Elma sirkesinin cilde faydaları nelerdir?

Güzellik ve iyi görünmenin temelinde cildin bakımı, sağlıklı ve ışıldayan bir yüzün önemi tartışılmaz. Güzelliğin temeli olan cilt bakımı kısa vadede iyi görünmenizi sağlayacağı gibi uzun vadede cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesini de sağlar. Bu çerçeveden baktığınızda cilde bakmanın, yararlı olanları uygulayıp zararlı uygulamaların tümünden uzak durmanız ciddi bir adım olacaktır....

Sayfayı Paylaş