gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Elma Yeşili Dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Daha önce elma yeşilini hiç düşünmemiştim ve görünce hemen sizlerle paylaşmak istedim meleklerim..Şimdi beraber göz atalım
    [​IMG] [​IMG]

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hoş olmuş bence canımm

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yeşil hayranı oalarjk bayıldım doğrusu :D:D

Elma Yeşili Dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil Elma Salatası

Yeşil Elma Salatası

hamilelikte yeşil elma elma salatası yeşil salatası Malzemeler 2 adet elma Taze nane yaprakları 4 çorba kasığı fesleğen sos 1 adet limon suyu 4 çorba kasığı krem peynir Hazırlanışı Çekirdeklerini çıkartıp ince dilimlere böldüğümüz yarım elmayı misket limon suyunda kısa bir müddet bekletiniz. Böylece hem daha eksi bir tat elde ederiz hem de elmanın siyahlaşmasını önlemiş oluruz. Elma...
  2. Dekorasyonda Yeşil Ferahlığı

Dekorasyonda Yeşil Ferahlığı

Yeşil doğanın ve huzurun rengidir...Dinlendirir ve huzur verir. Evinizde huzurlu mekanlar yaratmak istiyorsanız yeşilin tonlarından oluşan mobilyalar tam sizlik meleklerim... Buyrunuz yeşil renklerden oluşan mobilyalar :tik:
  3. Elma yeşili dekorasyon

Elma yeşili dekorasyon

elma yeşili elma dekorları Elma yeşilinin hakim olduğu bir evde oturmak istermisiniz? Bir bakın bakalım bu elma yeşillerini beğenecekmisiniz sonra karar verin :tik:
  4. Dekorasyonda Yeşilin Yeri

Dekorasyonda Yeşilin Yeri

Doğanın ferahlatıcı ve rahatlatıcı rengi olan yeşil 2011 2012 sezonunda ev aksesuarlarına da yansıtılıyor.. Firmaların yılın dekorasyon renk trendleri arasında gösterdiği yeşil ev eşyaları ve ev aksesuarları özellikle yaz sezonunda oldukça fazla kullanacaklar.. Bence hoş görünen bir konsept olmuş evdeki yeşil tonları ve uyumlu renklerle şıklığı yakalayabilmeniz çok kolay:)
  5. Yeşil Ev Dekorasyon Örnekleri

Yeşil Ev Dekorasyon Örnekleri

ev dekorasyonu, yeşil dekorasyon, oturma odaları, yatak odaları, örnekler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Evlerimizi dekore ederken kullandığımız renklerden biri olan yeşil,renklerin dilinde umudu,yeniliği ve yeniden canlanmayı çağrıştırır.Bu güzel rengi evlerimizin hangi köşelerinde nasıl kullanacağımıza yönelik fikir edinmeniz için,nette gezerken bulduğum değişik...

Sayfayı Paylaş