Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Elmalı Kurabiye canavarım iyi ki doğdunn:)
Benim canım bebem:)masum canavarımm...doğum günün kutlu olsunn nice nice seneleree...iyi kiii doğdunnnnn:):)seni çok seviyorum bebem benimm:)yeni yaşın sana doyasıya mutluluk başarı ve sağlık versinn:)

kopekli-pasta.jpg

BU PASTAAANN:D:D:D

:deli:

ozlemkaracam_elmal%FD_kurabiye.jpg

BUDA ELMALI KURABİYELERİNN

BUDA KURABİYE CANAVARINA YAKIŞACAK BİR OYUNCAK:D:D

oyuncak.jpg
GERÇİ OYUNCAK YAŞINI GEÇTİN AMA NEYSEE.....:puf:

2b9e9zd6r0483.jpg

7r9dy49ty1p0j.jpg

5.gif

Tatlım benim ,güzel kuzum..Doğum günün kutlu olsun ,her şey gönlünce olsun..

Elmalı kurabiyemizin bu özel gününü unutulmaz kılmak için melekler mekanı ve zaga organizasyon hizmetinizdedir.

Elmalı kurabiyemizin bugünkü doğumgünü sabahın ilk saatlerinden itibaren evine gönderdiğimiz limuzin le başlamıştır,amacımız bugün ona hoşca vakit geçirtmektir.

evinden alınan doğum günü üyemiz Elmalı kurabiyemizin daha sonra süper lüxs yatına kadar limuzunimiz eşlik etti

ve bütün istanbulu yatla gezdikten sonra

melekler mekanının değerli üyelerinden zaga‘ nın Elmalı kurabiye için özel tuttuğu mekana lüxs yatıyla getirildi.

ve havanın kararması beklendi bütün Melekler mekanı üyeleride teker teker mekanımıza gelmeye başlamışlardı.

ve tüm üyelerimiz geldikten sonra havai fişek gösterimiz başladı

ve tabiki pastamız

pastalar kesildikten ve yenildikten sonra tüm Melekler mekanı dans pistindeydi.

ve şimdi hediye zamanı , Elmalı kurabiyemizin bir kutu içinde 3 anahtar hediye geldi,acaba bu anahtarların anlamı nedir ?

24912100117173413918922ts5.jpg

evet tüm Melekler mekanı yememiş içmemiş para biriktirmiş kenara attıkları yastık altı paraları çıkarmışlar ve en değerli üyeleri Elmalı kurabiyemiz için hediyelerini almışlar,işte hediyeler ;

çiftlik evi

boğazda yalı

ve yazlık

az kirli çıkı değilsiniz sizde bea

bu ferraride sayın adminimizden

eeee boğaz turu yapıldı,pastalar yenildi,kurtlar döküldü danslar edildi,hediyelerde alındı sana bu kadar ilgi ve sevgi yeter sanırım Elmalı kurabiye

doğum günün kutlu olsun tüm Melekler mekanı seni çoooooooooooooooooook seviyor

n_39_kralmsn_com.gif
i_39_kralmsn_com.gif
c_39_kralmsn_com.gif
e_39_kralmsn_com.gif

y_39_kralmsn_com.gif
i_39_kralmsn_com.gif
l_39_kralmsn_com.gif
l_39_kralmsn_com.gif
a_39_kralmsn_com.gif
r_39_kralmsn_com.gif

nursalkimi_dogumgunu10017.gif

194qe.jpg

iyiki doğdun kurabişiiim iyikii tanımışım senii elmalım beniiim :) :) yeni yaşın sana sağlık ve sevdiklerinle bitanenle bol mutluluk versin hayatım :kiss:

dogumgunu-6569.jpg

Elmalı Kurabişim canım hemşeridaşım doğum günün kutlu olsun :) İyiki doğdun iyiki varsın :) Herşey gönlünce olsun:) Nice nice mutlu yaşlara :kiss:

dogumgunu0-3513.jpg

Geri