gebe
  1. nagihan1

nagihan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Elmalı Kurabiye Tarifi [Videolu]

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında nagihan1 tarafından paylaşıldı.

Kurabiye Hamuru için 3,5(üç buçuk) su bardağı un 1 tane yumurta
    1 su bardağından az şeker
    125 gram katı tereyağ
    2 çay bardağı nişasta
    1/2 su bardağı yoğurt
    1/2 su bardağı sıvı zeytinyağı
    yarım paket kabartma tozu
    1 pkt. vanilya

Elmalı Kurabiye İçinin Malzemeleri
    3 tane orta boy elma
    2 çay bardağı döğüşmüş fındık
    10 yemek kaşığı toz şeker
    yarım yemek kaşığı tarçın

Elmalı Kurabiye Üzeri İçin
    Pudra Şekeri

Elmalı Kurabiye Tarifi [Videolu] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elmalı kurabiye :)

Elmalı kurabiye :)

elmali kurabiye elmalı kurabiye çeşitleri elmalı tarifi elmali cesitleri resimleri Elmalı kurabiyecik için...
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye

pasta tarifleri lezzetli pastalar elmalı kurabiye tarifi hepsini burda bulabilirsiniz melekler.. ben her bayram mutlaka yaparım hem çok pratik hem çok lezzetli bi kurabiye misafire ikram edilecek güzel yiyeceklerden biri bu bayram sizde misafirinize elmalı kurabiye ikram etmek istiyosanız tarifi burda melekler malzemeler; * 200 gr Sana yağı(Oda sıcaklığında) * 3 su bardağı un(345 gr) *...
  3. Elmali kurabiye tarifi resimli

Elmali kurabiye tarifi resimli

elmali kurabiye tarifi resimli elmali kurabiye elmali kurabiye nasil yapilir elmali kurabiye resimli anlatim Sevgili Melekler, Haftasonu evde miskin miskin otururken, esim bir arkasinin ailecek bize aksam cayina gelmek istedigini soyledi, ilk defa tanisacagimiz icin, kalktim hemen cayin yanina birseyler hazirlamaya basladim, ne yapayim diye dusunurken, aklima uzun zamandir yapmadigim elmali...
  4. Mis Gibi Elmalı Sarma Kurabiye Tarifi

Mis Gibi Elmalı Sarma Kurabiye Tarifi

elmalı kurabiye yapımı elmalı kurabiye tarifi Çayın yanına çok yakışacak nefis bir kurabiye tarifi ile karşınızdayız melekler :) Bu yazımızda sizlerle elmalı sarma kurabiye yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Önce malzemeler :tik: 1 Su Bardağı pudra şekeri 1 Yemek Kaşığı yaş maya 1 Adet yumurta 2 Su Bardağı un 1 Paket vanilya 1 Kase elma marmelatı 1 Yemek Kaşığı Sana Klasik Unun...
  5. Elmali kurabiye...

Elmali kurabiye...

Kizlar elmali kurabiye varmi? Varsa tarifesini verirmisiniz? cok tesekürler.....

Sayfayı Paylaş