gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

elmas ve anlamı

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Elmas : En sert ve kıymetli taşdır. Rüyaların taşı adı verilmiştir. Beyin fonksiyonlarını ve temel tedavi edici özelliğe sahiptir. Bedeni temizleyerek negatif kuvvetleri yok ettiğine, zihin, ruh, beden üçlüsünü birleştirip ve bütünleştirdiğine inanılır. Bolluk, saflık, masumluk ve sadakatı simgeler. Mücevher olarak tüm takılarda kullanılmaktadır. Son derece kıymeti yüksek bir taştır.

elmas ve anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elmas

Elmas

Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.)Rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle...
  2. Ben, Elmas Ve Kopya

Ben, Elmas Ve Kopya

Şimdi Paylaşacağım olay başımdan geçmiştir hadi buyrun başlayalım ben Ve en yakın arkadaşımla aramızda geçti Elmas- Yaaaaaa şşşştttt Gamze Gamze 2.soru neydi hoca görmeden hemen söylesene Ben-ıııııııııı Şeyy Elmas o soru boş benim yaaa Elmas-yapma beee neyse 4.soruu Ben-Bakıyım aaaaa tühh oda boş Elmas-Nasıl yaaa hiç mi bişi yapmadın o zaman 8.soruyu kesin yapmışssındır onu ver...
  3. Naz Elmas ve Sevgilisi

Naz Elmas ve Sevgilisi

naz elmas ve sevgilisi naz elmas, sevgilisi, kimle birlikte, tatilde, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaz geldi,giysiler fora olduğu gibi hayatlar da fora edildi.Ünlülerimiz birer ikişer sevgilileriyle ortalıklara dökülmeye başladılar.Nasıl ki kışın saklanan kilolar yazın ortaya çıkıp baş ağrıtabiliyor,sevgililer de tatildi ,denizdi ,güneşti derken kanlar...
  4. Elmas ve Pırlanta Arasındaki Farklar Nelerdir?

Elmas ve Pırlanta Arasındaki Farklar Nelerdir?

elmasın özellikleri, pırlantanın özellikleri, elmas ve pırlanta Sevgili melekler, takı sevmeyen kadın herhalde yktur. Kimi yüzükten, kimi bilezikten, kimi bileklikten kimi küpeden hoşlanır. Yeni nesil de her ne kadar takı sevmediklerini iddia etseler de göbeklerine kaşlarına taktıkları piercingler de birer takıdır. Bu takılar kullanılan malzemeye göre değer kazanır. Altın ve gümüş en çok...
  5. Rüyada elmas görmenin manası nedir?

Rüyada elmas görmenin manası nedir?

Rüyada elmas görmek, gösterişe ve süse düşkün olan bir kimseye aynı zamanda meziyetli bir kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük elmas görmek, çalışarak elde ettiği kazancının kıymetini bilmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya işaret eder. Rüyada elmas taşlı kolye görmek, kazancı iyi olan bir sahip olarak ümitsizlikten sonra elde edilen başarıya alamet eder. Rüyada cennet elması...

Sayfayı Paylaş