gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Elvan Abeylegesse Dogurdu...

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

elvan abeylegesse, elvan, atlat, unlu atletimiz, kizinin adi konulari burada melekler

Sevgili Melekler,

Milli atletimiz Elvan Abeylegesse'in kızının adı nedir?

Geçtiğimiz günlerde anne olan milli atletimiz Elvan Abeylegesse-Semeneh Debelie çiftinin, 3 kilo 190 gram ağırlığında dünyaya gelen kızlarına Arsema adı verildi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah analı babalı büyütsün ne diyelim D:

Elvan Abeylegesse Dogurdu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elvan Günaydın Kimdir?

Elvan Günaydın Kimdir?

elvan günaydın kimdir elvan günaydın biyografisi hayatı günaydının hayatı Ses rengini çok beğendim ve severek dinlediğim bir ses o. Üstelik genç yaşına rağmen çok seviliyor ve çok beğeniliyor...Enbe'yle çalışması ve Mustafa Ceceli ile düet yapmasının da bu şöhrette büyük bir payı olduğunu söylemeden geçemiycem... Peki kim bu kadife sesli şirin kız? Mustafa Ceceli ile Eksik adlı parçada...
  2. Elvan Günaydın Resimleri

Elvan Günaydın Resimleri

günaydın resimleri elvan günaydın resimleri elvan fotoğrafları fotoları resmi Gün geçtikçe, yeni şarkılarını duydukça bu sese aşık oluyorum...Çok tatlı dinlendirici bi sesi var... İşte birkaç Elvan Günaydın resimleri... buldukça eklerim meleklerim... Sizde bulup beğendiğiniz fotoğraflarını yorum kısmından ekleyin =)
  3. Elvan Günaydın :)

Elvan Günaydın :)

Slm arkadaşım. Sana Elvan Günaydın ile ilgili bir soru soracağım..Sorduğum soruya cevap vereceğini sanıyorum. Yani büyük bir ihtimalle doğru vereceksin.Çünkü heralde sen Elvan Günaydın'ın büyük bir hayranısın ondan.Soracağım soru''Elvan Günaydın'ın ailesiyle ilgili detaylı bir bilgi'' bulursanız çook sevinirim :))))
  4. Elvan Abeylegesse'in kızının adı

Elvan Abeylegesse'in kızının adı

Yahu meraktan çatlayacağım acaba bu Elvan Abeylegesse'in kızının adı tam olarak nedir sağolun.
  5. BERKİN ELVAN

BERKİN ELVAN

Slm kizlar dun saat 7.00 da berkin elvan oldu gezi eylemlerinden 268 gun sonra bu olen kardesimiz bnm kanimi dondurdu yani ewinden ekmek almaya cikmis hatta annesi gitmk istemis ekmek almaya yok anne bn senden daha hizli kosar alirim demis valla sabahtan beri agliyorum o yuzden buraya yazdim ins allah herkesi islah etsin (kotu olanlari kotu dusunenleri )bn bunu yzdm cunku bnm 1kardesim var 15...

Sayfayı Paylaş