gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elvan Abeylegesse'in kızının adı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu meraktan çatlayacağım acaba bu Elvan Abeylegesse'in kızının adı tam olarak nedir sağolun.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Elvan Abeylegesse'in kızının adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferayidir Kızın Adı

Ferayidir Kızın Adı

Şu bizim Milâs, tarih boyunca iki uygarlığa başkentlik etmiştir. İlkin Halikarnassos'tan (Bodrum'dan) önce Karya Krallığına; daha sönra da Menteşe Beyliğine. Menteşe beylerinden Yakup'un oğlu İlyas, av meraklısı, dağlar sevdalısıymış. Silahını omuzladığı gibi, dağlara düşermiş. O dağ senin, bu dağ benim. Hani, bizim Muğla'mızın dağları da dağdır ha. Adam, avcı olmasa bile aç kalmaz Muğla...
  2. 5. Kızın Adı Ne?

5. Kızın Adı Ne?

Canan'ın babasının 5 kızı varmış birinin adı Cansu, 2. Candan, 3. Canay, 4. Canel 5. kızın adı ne????
  3. Ferayi'dir Kızın Adı Türküsü

Ferayi'dir Kızın Adı Türküsü

Şu bizim Milâs, tarih boyunca iki uygarlığa başkentlik etmiştir. İlkin Halikarnassos'tan (Bodrum'dan) önce Karya Krallığına; daha sönra da Menteşe Beyliğine. Menteşe beylerinden Yakup'un oğlu İlyas, av meraklısı, dağlar sevdalısıymış. Silahını omuzladığı gibi, dağlara düşermiş. O dağ senin, bu dağ benim. Hani, bizim Muğla'mızın dağları da dağdır ha. Adam, avcı olmasa bile aç kalmaz Muğla...
  4. kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

bir kızım olsun adı yağmur olsun Allah herkese asagidaki yazılı bütün nitelikleri bir arada toplayan bebekler nasip etsin. Bir kızım olsaydı eğer adını "GECE" koyardım; Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla Allah'ın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye... Bir kızım olsaydı eğer adını "MEVSİM" koyardım; Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini beşinci...
  5. BERKİN ELVAN

BERKİN ELVAN

Slm kizlar dun saat 7.00 da berkin elvan oldu gezi eylemlerinden 268 gun sonra bu olen kardesimiz bnm kanimi dondurdu yani ewinden ekmek almaya cikmis hatta annesi gitmk istemis ekmek almaya yok anne bn senden daha hizli kosar alirim demis valla sabahtan beri agliyorum o yuzden buraya yazdim ins allah herkesi islah etsin (kotu olanlari kotu dusunenleri )bn bunu yzdm cunku bnm 1kardesim var 15...

Sayfayı Paylaş