Elvan Günaydın Resimleri

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye

günaydın resimleri elvan günaydın resimleri elvan fotoğrafları fotoları resmi
    [FONT=<span>Comic Sans MS</span>]Gün geçtikçe, yeni şarkılarını duydukça bu sese aşık oluyorum...Çok tatlı dinlendirici bi sesi var... İşte birkaç Elvan Günaydın resimleri... buldukça eklerim meleklerim... Sizde bulup beğendiğiniz fotoğraflarını yorum kısmından ekleyin =)

[/FONT]

'tuğçe' bunu beğendi.
Elvan Günaydın Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın – Eksik

mustafa ceceli eksik hangi albümde mustafa cecelı sevındırme ellerı sevındırme ellerı Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın – Eksik Mustafa Ceceli Omzumda başım eksik,Yatağımda kokun Tenimde terin eksik,Gelde bir dokun Gecelerden uykum eksik,Yüzden tebessüm Elimde elin eksik,Yaşlı hep gözüm Elvan Günaydın Omzumda başım eksik,Yatağımda kokun Tenimde terin eksik,Gelde bir dokun Gecelerden uykum...
  2. Elvan Günaydın Kimdir?

elvan günaydın kimdir elvan günaydın biyografisi hayatı günaydının hayatı Ses rengini çok beğendim ve severek dinlediğim bir ses o. Üstelik genç yaşına rağmen çok seviliyor ve çok beğeniliyor...Enbe'yle çalışması ve Mustafa Ceceli ile düet yapmasının da bu şöhrette büyük bir payı olduğunu söylemeden geçemiycem... Peki kim bu kadife sesli şirin kız? Mustafa Ceceli ile Eksik adlı parçada...
  3. Elvan Günaydın - Gidiyorum Aşkım

elvan günaydın gidiyorum aşkım indir elvan günaydın gidiyorum aşkım indir yine bir sonbahar akşamıydı aşk sessizce kapımı caldı dinle yine bir sonbahar akşamıydı dinle İki gündür evirip çevirip sürekli dinlediğim bi şarkı.. Sizlerler de paylaşmak istedim... umarım beğenirsiniz kızlar.. Yine Bir Sonbahar Akşamıydı Aşk Sessizce Kapımı Çaldı Bu Aşkın Sonu İmkansızdı Gidiyorum Aşkım Seni...
  4. Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın - Eksik

Omzumda başın eksik, yatağımda kokun Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm Omzumda başın eksik, yatağımda kokun Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm Ne olur dön geri sevindirme elleri Bozdur mühürünü, kara büyüleri Sensiz olmaz,...
  5. Elvan Günaydın :)

Slm arkadaşım. Sana Elvan Günaydın ile ilgili bir soru soracağım..Sorduğum soruya cevap vereceğini sanıyorum. Yani büyük bir ihtimalle doğru vereceksin.Çünkü heralde sen Elvan Günaydın'ın büyük bir hayranısın ondan.Soracağım soru''Elvan Günaydın'ın ailesiyle ilgili detaylı bir bilgi'' bulursanız çook sevinirim :))))

Sayfayı Paylaş