gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Elveda aşkım

Konu, 'Çöplük' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadım. Karşında ağlamadım. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl duyulur?

Elveda aşkım.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksiz, böyle değersiz, böyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık ölüm kadar acı ve soğuk.Aynalara bakıyorum. Aynada gördüğüm ben değilim. Gözlerim cehennem ateşi.. dudaklarım mühürlenmiş. Ellerim titriyor. Yüreğim kızgın demirlerle dağlandı. Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.
    Sevinçlerim, hayallerim, umutlarım, renkli dünyam elveda.. Elveda yaşamak.. Yaşamın anlamı elveda. Kimse farkında değil yokluğunun. Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor. Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.

Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğun, ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak, denizlerin ovaların üstünde uçuyordum. Güneş kadar yakındı bana aşk. Güneş kadar sıcak ve parlak. Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi. Hızla çakıldım yere, boşluğun içindeyim, şimdi hiçbir şeyim.Oysa dünyanın en zenginiydim. Bütün çiçekler bizim için açardı, bizim için ballanırdı meyveler, ekinler bizim için bereketli, sular bizim için çağlardı. Şimdi toz duman içinde kızgın bir çöldeyim. Yönümü yolumu şaşırdım. Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemi, sürüklenmekteyim.
    Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum. Rahat mısın, mutlu musun, bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasıl birden mazi olursun?

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oynaşır gönül eğlersin? Ben burada, terk edip gittiğin yerdeyim.

Elveda aşkım.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..

2. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ...Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim,
    uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin?

nerdesin ve de kiminlesin?

sızlamaz mı için?
    acımaz mı yüreğin?
    gözlerin beni aramaz mı?
    söylemez mi ismimi dilin?

giderken geriye bakmak gelmedi mi içinden?
    hiç mi geçmiyorum aklından?
    hiç mi yüreğin istemedi beni?

ne de kolaymış çekip gitmek
    ne de kolaymış bir kalemde silmek

başkası değerse yüreğine
    yüreğinin sonu olsun
    başkası bakarsa gözlerine
    gözlerin yaşla dolsun

yapama başkasıyla yapama ahım olsun
    peki git sevdiğim,
    peki öyle olsun...

Elveda aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Sibel Can - Elveda Aşkım Sana

Bir daha sevmem ben asla Boş yere kalbimi kırma Çok şey harcadım uğruna Bir daha dönmem ben asla Boş yere gönlümü kırma Çok şey harcadım uğruna Biliyorum her şeyi Ta başından beri Gidiyorum yüreğinden Unut beni Elveda aşkım sana Sende kalan umutlara Gidiyorum bu son veda Haberin olsun Söz müzik: Taner işçi
  2. Aşkın Nur Yengi - Elveda

Aşkın Nur Yengi - Elveda

Aşkın Nur Yengi - Elveda elveda sevgilim, sevgilim sanada elveda elveda bütün suçlara bütün cezalara yolculuk zamanı yaklaşti biliyorum bir yandan içimde birşey acımakta ah çiğerim yanıyor hergün biri gitmekte ah yüreğim kanıyor her an birşey bitmekte haklısın bende çok değiştim ya sen başkalarıyla nasıl seviştin hayret hep aynı şey hata nerde neden vedalarla dolu geçmişim
  3. Elveda **Aşkım**

Elveda **Aşkım**

ELVEDA AŞKIM Dumanli daglarin arasinda.Gecenin sensizliginde cig düsmüs umutlarima.. Bir teselli ariyor günesin dogusunda . Dualar ucusur gökyüzünde binlerce defa.. Daha ne kadar dayanirim sensiz bu hayata?.. . Güzel günlerim soldu hep hayalinle. Dönde bir bak sevdanla dolan bu kalbime. Hayallerle avuturum kendimi, sana anlatamam.. Korkuyorum seni seviyorum diyemiyorum. Senden...
  4. elveda aşkım

elveda aşkım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Elveda aşkın dumanı

Elveda aşkın dumanı

aşkın nur yengi enkaz Artık kabullenmişliğin yorgun havasını çalıyorum şimdi..senden bana kalan ezgiler,dinlediklerim hep seni hatırlatıyor banaVurgun yemiş satırlarım son yıkıntıların altında çırpınırken..kac kez okudum sayısını bende bilmiyorumo mutlu günlerde yazılanlarıhepsi ezberimde şimdi yokluğundayokluğunda onlar bana yoldaş arkadaş onlar avuntum Ben derinden bir türkü tutturmuşum...

Sayfayı Paylaş