gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elveda Mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Elveda Mesajları Arkadaşlar bana acil elveda demek düşer sizden bu konuda yardım etmenizi istiyorum ve elveda mesajları yazın diyorum :D Ona en güzel elveda msjıyla veda edeyim :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elveda Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elveda

Elveda

Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
  2. Elveda..

Elveda..

Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım.. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni.. Yolculuk çok güzeldi sağol.. Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik...
  3. 2012 Elveda Mesajları Kısa

2012 Elveda Mesajları Kısa

Elveda Mesajları Elveda Mesajları Kısa Birine elveda etmek isteyen bir misafirimiz varmış ve o misafirimiz bizden elveda mesajları istemiş. Evet elveda mesajlarını veriyor ve diliyoruz ki kimse sevdiklerine elveda demek ve elvedaları yaşamaz duymaz. Buyrun Melek'lerim:) - Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman...
  4. 2012 Veda Sözleri elveda mesajları

2012 Veda Sözleri elveda mesajları

2012 Veda Sözleri Elveda Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden elveda sözleri isteyen misafirlerimiz için ve tabi ki sizler için de yılın en güzel veda sözlerini yani elveda mesajlarını paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Sadece hayatın Acı bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni Bulmuşken Mutluluğu yakalamışken Şimdi Ellerimiz Ayrı Elveda Zamanı. Sana...

Sayfayı Paylaş