gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

ELVEDAyaşam sebebim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Kendimi bilmediğim bir sona hazırlıyorum Tüm uğraşlar çabalar bunun için Korkuyorum neyden korktuğumu bilemeden, ürküyorum Hasret çekiyorum neye hasretim bilemeden, özlüyorum Ve yaşıyorum ne için yaşadığımı bilemeden!! Öylesine bir hayat işte benimki tek başına tüm umutlardan mutluluklardan uzak Sürekli bir şeylerden kaçıyor hissetmediğim duygular adına çaba veriyorum Herkesi her şeyi geride bırakarak arkamı dönüp uzaklaşmak istiyorum yalnız çaresiz… yıldım artık kendime mücadelemden Pes ettim!! Sensiz geçen yıllarım vardı ya hani, hiçbir şey acıtamamıştı beni bu denli Yine yalnız yine umutsuz ve yine çaresizdim ben Eksiktin ama kimdin ki sen Umursamıyordum bile Kim olduğunu bilmediğim halde kaçıyordum senden Yasamadan anlamak öyle zormuş ki meğer ve sen karşıma çıktın yeniden İlk günlerde mutluydum bende Mutluyum diyordum her önüme gelene onca yıldan sonra bende mutluyum Herkese her şeye tüm yaşanmışlara rağmen mutluydum Yavaş yavaş anladım senin için hiçbir şey ifade etmediğimi

ve başlamalıydı artık mücadelem Ne kadar zor olsa da senden vazgeçmeliydim Gecelerce günlerce ağladım ama başaramadım senden bir adım dahi uzaklaşamadım Ve hep bir gün senin baskasına aşık olacağından korkarak yaşadım Hep bu sondan kaçındım Ve gördüm işte Sen başkasına aşıktın Ben sana sen ona hayat değil mi işte? bu aşamadan sonra bitmeliydin benim için uzaklaşmalıydım senden çıkmalıydın hayatımdan Gözlerine baktıkça daha çok acıyordu içim Senden nefret ediyorum diye haykırmak istiyordum gözlerine bakarak sonra da saatlerce omzunda hıçkıra hıçkıra ağlamak Sürekli düşündüm beni sana çeken ne diye Hiç bir şey bulamadım belki de bu yüzden bu kadar çok seviyordum seni Ve gözyaşlarımla süslediğim bu yazım senin içindi

Artık başardım sen bittin benim için BİTTİN!!

ELVEDA yaşam sebebim…

ELVEDAyaşam sebebim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boşanma sebebleri

boşanma sebebleri

boşanma sebebleri bosanma sebebleri boşanmaya karar verme boşanmaya karar vermek boşanma kararı vermek Evlilik, her kurum gibi zaman zaman aksayan yönleri olan bir kurum, bu aksakliklar giderilemediginde ise sonuç ne yazik ki bosanmayla noktalaniyor. Evlilik süresince aileye yeni bir birey katildiysa bosanma daha sancili oluyor. Evliligin bitmesine yol açan sebepler çok çesitli olabilir, en...
  2. sebep

sebep

En çok ben mi dinledim öğretmenin “kendi kelimelerinizle yazın” öğüdünü?Birçok ihtimali var bu yazışın.kendi kelimem çoktu içimde kırılan,kağıda cam kesiği gibi batan,kağıdı acıtan “kendi kelimelerim” vardı.hiç bir kelime asıl benim olamazken sahiplenmekti,kelimelerin asıl ben olmasıydı.içimden gelen kelimelerimin bir ter gibi tenime sızışı. yaşarken öylece kolay kolay konuşuluyordu...
  3. İshal sebepleri

İshal sebepleri

ishal, sebepleri, tedavisi, nedir, nedenleri, nasıl geçer, yapan yiyecekler, diyeti, ilacı, tedavi, aşısı, belirtileri Çok sık karşılaştığımız yada duyduuğumuz bir sağlık sorunu da ishladir Melek'lerim. Peki ishalin sebepleri ve tedavi yöntemleri nelerdir; buyrun bu yazımızda öğrenelim. Mikrobik hastalıklar: Genellikle besinlerin, su ve içecek*lerin temizliğine dikkat edilmemesi...
  4. Unutkanlığın Sebepleri

Unutkanlığın Sebepleri

Meleklerim ya unutkanlık nedir allaşkına bu bi hastalık mı bunun nedenleri neler, bu aralar sıcaklardan mıdır nedir acayip unutkan oldum. Rica etsem sebeplerini yazabilir misiniz tşk.

Sayfayı Paylaş