gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ElvedayLa SüsLenmiş Bir Yarının DünündeyiM...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

bugünün dünündeyim ben yarının dünündeyim elvedayla süslenmiş bir yarının sözleri

ElvedayLa SüsLenmiş Bir Yarının DünündeyiM... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elveda bir tanem

elveda bir tanem

Dinle birtanem dinle Bu sana son sozlerim, son yalvarisim Belkide son isyan edisim Sana sevdigimi tekrar tekrar anlatmayacagim Nasil olsa biliyorsun mutlu oldugumuz gunleri Son birdefa hatirlamak istiyorum...
  2. Dün bir dosttan, uzun bir mektup aldım

Dün bir dosttan, uzun bir mektup aldım

dün bir dosttan uzun bir mektup aldım dostuna mektup Dün bir dosttan, uzun bir mektup aldım Beni anlatmış sana ve sen ona "Unuttum artık onu" demişsin. Hem bu sözü gülerek, Medar-ı iftihar ile söylemişsin. Unutamazsın Nokta Noktam Unutamazsın! Çünkü; unutmak için önce unutulmak gerek Oyasa ki sen, Hala bende esen, Eski kavak yelisin. Unutamazsın... Kan değil,...
  3. Elvedayla Süslenmiş

Elvedayla Süslenmiş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Süsleme

Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  5. Dün, Bugün, Yarın…

Dün, Bugün, Yarın…

dun, bugun, yarin, zaman, vakit konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Akip giden zamanla ilgili cok guzel bir paylasim... Çok zaman önceydi. O kadar zaman önceydi ki zaman diye bir şey yoktu. İnsanlar güneş doğup batıncaya kadar yaşıyorlardı hayatı. Bir daha hiç olmayacakmış gibi dolu ve anlamlı. …… Derken zaman diye üç parçalı bir şey icat etti insan. Bir parçasına dün dedi,...

Sayfayı Paylaş