gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Elvedayla Süslenmiş

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Elvedayla Süslenmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süsleme

Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  2. ElvedayLa SüsLenmiş Bir Yarının DünündeyiM...

ElvedayLa SüsLenmiş Bir Yarının DünündeyiM...

bugünün dünündeyim ben yarının dünündeyim elvedayla süslenmiş bir yarının sözleri
  3. Elveda

Elveda

Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
  4. Elveda..

Elveda..

Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım.. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni.. Yolculuk çok güzeldi sağol.. Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik...

Sayfayı Paylaş