gebe
  1. zzayn

zzayn Forum Okuru

emar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zzayn tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba ben yrn mr grcm.Ama çok korkuyorumm ne yapmalıyımm lütfenn yardımm edinn

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Gireceğiniz Mr ile alakalı korkulacak bir durum söz konusu değil. Asla bir yeriniz acımayacaktır. Mr çektiren birisi olarak bunun size garantisini veriyorum. Lütfen sıkıntı yapmayın :)

Sevgiler geçmiş olsun.

emar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maçka Emar İleri Görüntüleme Merkezi Nerede biliyor musunuz

Maçka Emar İleri Görüntüleme Merkezi Nerede biliyor musunuz

Merhaba hanımlar benim Maçka Emar İleri Görüntüleme Merkezine gitmem lazım ama ne yazık ki adresini tam olarak bilmiyorum acaba Maçka Emar İleri Görüntüleme Merkezi Nerede bilen var mı?
  2. Fetal Mr Emar çektiren var mı nasıl çekilir?

Fetal Mr Emar çektiren var mı nasıl çekilir?

fetal emar nedir,fetal emar nasıl çekilir,fetal emar çektirenler,fetal emar hakkında bilgiler Anne adayları, bebeği ve kendisi için sorunsuz bir hamilelik istemektedir. Bu yüzden Fetal MR emar yaparak ileride oluşacak sorunlar veya oluşmuş olan sorunları görmek isterler. Zararsız ve teknolojik olarak en iyi, en çok kullanılan yöntemlerdendir. Anne ve bebeğin sağlığını gözlem altında...
  3. Fetal emar çektiren varmı?

Fetal emar çektiren varmı?

Anne adayları, bebeği ve kendisi için sorunsuz bir hamilelik istemektedir. Bu yüzden Fetal MR emar yaparak ileride oluşacak sorunlar veya oluşmuş olan sorunları görmek isterler. Zararsız ve teknolojik olarak en iyi, en çok kullanılan yöntemlerdendir. Anne ve bebeğin sağlığını gözlem altında tutan bir inceleme şeklidir. Bu cihaz mıktanıstan oluşur. Kesinlikle X ışınları içermez. Annenin bir...

Sayfayı Paylaş