gebe
  1. lorynlyna

lorynlyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emblaze yoğun renk açıcı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında lorynlyna tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba 2 sene önce evde kendim saçımı oryallerle boyayla vs. biçok şeyle saçımı sarıya boyadım ve tamda benim istediğim renk olmuştu ama mecbyren kahve rengine boyamak zorunda kaldım şimdide tekrar açmaya çalışıyorum ama kullandığım oryal markasını hatırlamyorum şuan elimde emblaze markasında bir oryal var kullanan varmı sizce nasıl veya ne kullanmalıyım açıkcası saçımı yıpratması vs. pek önemli değil çünkü evde çok yoğun bir bakım uygulamaya başladım yıpransada onların düzelteceğini düşünüyorum önerileri bekliyorum lütfen yardımm :(
    2yıl önce evde açtığım saç rengimm

Buda şimdiki rengim sarıya dönmeyi çok istiyoruum :) yardım yardım yardıım.

Emblaze yoğun renk açıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden mavi renk sebze veya meyve yok

Neden mavi renk sebze veya meyve yok

mavi renk neden mavi renkli meyve yoktur Bitkilerin rengini veren pigmentlerin kimyasal yapıları, düşük dalga boylarında ortaya çıkan renkleri vermek üzere gelişmiştir. Mavi ve yakın renkleri oluşturan bileşikler, ya zehirlidir ya da enerji açısından ekonomik değillerdir. Bunun da ötesinde, meyveler aslında bitkinin üreme amacıyla oluşturduğu yapılardır ve kırmızı-sarı arası tonlar...
  2. iç açıcı manzara resimleri

iç açıcı manzara resimleri

iç açıcı manzaralar iç açıcı resimler sözler açici resimler fotoğraflar
  3. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  4. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...
  5. Açıcı Nedir

Açıcı Nedir

Açıcı Nedir bilen varsa bu sayfadan bildiklerini yazsın bana arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş