gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emek Külür Kimdir Kısaca bilgiler burada!

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emek Külür kim
    Sadettin Saran'ın nişanlısı Emek Külür

Uzun süre Hülya Avşar ile aşk yaşayan Sadettin Saran'ın nişanlısı Emek Külür kimdir bu yazımızda hep birlikte Emek Külür biyografisi bilgileri sayesinde öğreniyor ve Emek Külür resimleri de sunuyoruz Melek'ler.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ile diş hekimi Emek Külür, evlilik kararı aldı. Çift Eylül ayında, Saran’ın Kemer Country’deki evinde sade bir törenle nikah defterine imza atacak.

Peki yakışıklı iş adamının gönlünü kaptırdığı Emek Külür Kimdir?

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. New York Üniversitesi Implant bölümünde uzmanlık eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Brookdale Hastanesi’nde Dr. Norman Cranin ile ağız diş ve çene cerrahi departmanında çalıştı.

Türkiye’ye döner dönmez Amerikan Hastanesi’nde diş hekimi olarak göreve başladı. Sırasıyla Kadıköy Şifa Hastanesi ile Memorial Hastanesi’nin Diş Kliniklerini kurdu. 2007 yılında Nişantaşı’nda Smile Institute'ü kurdu. 4 dental ünitesi, Panaromik X-Ray ünitesi ve laboratuvarın bulunduğu klinikte uzman diş hekimleri ve deneyimli asistan kadrosundan oluşan ekibiyle çalışmalarına halen devam eden Emek Külür, Sadettin Saran ile olan birlikteliği ile geçtiğimiz Nisan ayında magazin basınıyla tanıştı.

Emek Külür Kimdir Kısaca bilgiler burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum lütfen bana Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi verin.
  2. Pelin Suade Kimdir kısaca bilgi verir misiniz

Pelin Suade Kimdir kısaca bilgi verir misiniz

Merhaba hanımlar sizden Pelin Suade hakkında bilgi rica ediyorum aranızda Pelin Suade Kimdir bilen varsa Pelin Suade biyografi bilgilerini bir zahmet paylaşsın.
  3. Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Acaba aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var mı_Ben Bekir Aksoy Kimdir merak ediyorum şayet aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var ise bana kıcasa bilgi versin.
  4. Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Selam millet aranızda acaba Bekir Coşkun Kimdir bilen var mı? Eğer ki Bekir Coşkun Kimdir bilen var ise bana Bekir Coşkun hakkında kısaca bilgi verirse çok sevinirim.
  5. Maide Suresi Hakkında Kısaca Bilgiler Burada Melekler

Maide Suresi Hakkında Kısaca Bilgiler Burada Melekler

Maide Suresi Hakkında Maide Suresi Hakkında Kısa Bilgi En son sizlerle Zilzal Suresinin faziletleri hakkında bilgiler paylaşmıştık melekler. Deprem anlamına gelen Zilzal suresi konusunun ardından bu sayfamızda da Maide Suresi Hakkında Kısa Bilgi vermek istiyoruz sizlere... Maide sofra demektir. 112 ve 114. ayetlerde, Hz. İsa zamanında, gökten indirilmesi istenen bir sofradan...

Sayfayı Paylaş