gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emekli ikramiyelerinde bir düşüş veya ikramiyenin tamamen kaldırılması

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

emekli ikramiyesinde son durum 2011 Halen memur olarak çalışmaktayım. Emekli ikramiyelerinde bir düşüş veya ikramiyenin tamamen kaldırılması gibi bir durum söz konusu mudur.
    Hayır, getirilen düzenleme ile emekli ikramiyelerinin Emekli Sandığı Kanunundaki usul ve esaslarla ödenmeye devam edilmesi sağlanmıştır. Ayrıca emekli ikramiyelerinin tamamen kaldırılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Emekli ikramiyelerinde bir düşüş veya ikramiyenin tamamen kaldırılması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler  halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ? Hayır, emekli ikramiyeleri 5434 sayılı Kanundaki usulle ödenmeye devam edilecektir.
  2. Bu Kanunla eski haklarımda herhangi bir düşüş meydana gelecek mi?

Bu Kanunla eski haklarımda herhangi bir düşüş meydana gelecek mi?

Halen memur olarak çalışmaktayım. Bu Kanunla eski haklarımda herhangi bir düşüş meydana gelecek mi? Bu Kanundan önce bir süre memuriyeti bulunanların Emekli Sandığı Kanununda sayılan tüm hakları geçici maddelerle korunmaktadır. Bu sebeple eski haklarınızda herhangi bir geriye gidiş söz konusu olmayacaktır.
  3. Alkol Öyle Bir Yasaklanıyor ki, Spor'dan Tamamen Çekiliyor

Alkol Öyle Bir Yasaklanıyor ki, Spor'dan Tamamen Çekiliyor

Bu da Türkiye'de oldu ya... Haber: Sektörel Rekabet ve Tüketici Hakları Daire Başkanlığı tarafından hazırlanıp, ilgili birim ve sektörlerin görüşüne açılan "Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Yönetmelik" taslağı, alkollü içki satışına çok keskin sınırlamalar getiriyor. Yönetmelik bu haliyle çıkarsa, sporla alkollü içki üreticileri arasına tam...
  4. Emekli Olan Bir Öğretmenin Vedası

Emekli Olan Bir Öğretmenin Vedası

okula veda şiirleri öğretmene veda sözleri öğretmene şiirleri öğretmenin vedası şiiri BİR EMEKLİ ÖĞRETMENİN VEDA KONUŞMASI Sevgili Çocuklarım! Benim İyi Öğrencilerim, Bu gün sizler yeni bir ders yılına başlıyor, bense öğretmenliğimin 50. yılını yaşıyorum. Büyük zaman dilimlerinden bir yüzyılın yarısı. Cumhuriyetimizin kurulduğu acı günler içinden geldim. Mustafa Kemal Gazi'nin,...
  5. Hizmet yılımı doldurdum ayrıldım maaş ve ikramiyede sorun çıkmaması için

Hizmet yılımı doldurdum ayrıldım maaş ve ikramiyede sorun çıkmaması için

Selamlar arkadaşlarım. Hizmet yılımı doldurup ayrıldım iş yerinden. Yaşımın dolmasını bekliyorum Acaba maaş ve ikramiyede sorun çıkmaması için prim yatırmam gerekiyor mu ? Bu hususta bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi bana.

Sayfayı Paylaş