gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emel çölgeçen

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

emel çölgeçen [​IMG]

Emel çölgeçen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Kalırım bir başıma karanlık çökünce Yokluğun sarar ateşleriyle Birkez daha yakıp kül eder beni Savrulup giderim ellerinde Gün sorar bana seni her seferinde Söyleyecek sözü utanır bulamam Geri dönmez günler siteminde Savrulup giderim ellerinde Ne yapsam kurtulamam Çektiğim acılardan Suç benim günah benim Hüküm giydirmek senin Çal beni yine geceden sür beni sehere Ümide bir yol ver hüznü...
  2. Emel Müftüoğlu - Başka Hayat

Emel Müftüoğlu - Başka Hayat

Bıraktığın yerdeyim bak, Oysa sen ay kadar uzak. Göğsümde uyuyan başka, Yaşadığın başka hayat. Üstelik rıiç utanmıyorum, Unutuldum unutmuyorum, Modası geçmiş kalbimle inadına seviyorum. Değişmedim değişemem, Değişmek istemiyorum. Kavuşmak değildir aşk, Kavuşmamaktır biliyorum. Kim bilir kim daha akıllı, Korka korka yaşanır mı? Yalan olsa yürek hala, Sevdaya adanır mı?
  3. affet beni emel :S

affet beni emel :S

İtiraf ediyorum arkadaşımın eşini bi kadınla yakaladım ama söyleyemedim nasıl söylenir ki zaten böyle bir şey bilemiyorum ama vicdan azabıda çekmiyo değilim neyse allah affetsin ama beni affet emel olur mu ?
  4. Feridun Çölgeçen kimdir

Feridun Çölgeçen kimdir

feridun çölgeçen kimdir emel çölgeçen feridun emel kimdir feridun çölgeçen kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, haberler, resimleri, filmleri Başarılı bir sinema ve tiyatro oyuncusu olan Feridun Çölgeçen hakkında tüm bilgiler bu yazımızda Melek'ler:) Feridun Çölgeçen: Doğumu: 10 Mayıs 1911, İstanbul Ölümü: 19 Ocak 1978, İstanbul Sinema ve tiyatro...
  5. Nesli Çölgeçen kimdir

Nesli Çölgeçen kimdir

nesli çölgeçen kimdir, hayatı, biyografi, filmleri Ünlü sinema yöntemeni Nesli Çölgeçen hakkında bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler:) Nesli Çölgeçen 1955 yılında Manisa'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulunu 1976 yılında bitirdikten sonra film üretiminde çalışmaya başladı. 1979 yılından itibaren yönetmenlik yapmaktadır. Sinema:...

Sayfayı Paylaş