gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kalırım bir başıma karanlık çökünce Yokluğun sarar ateşleriyle Birkez daha yakıp kül eder beni
    Savrulup giderim ellerinde

Gün sorar bana seni her seferinde
    Söyleyecek sözü utanır bulamam
    Geri dönmez günler siteminde
    Savrulup giderim ellerinde

Ne yapsam kurtulamam
    Çektiğim acılardan
    Suç benim günah benim
    Hüküm giydirmek senin

Çal beni yine geceden sür beni sehere
    Ümide bir yol ver hüznü unutup gitsin

Emel Müftüoğlu - Çal Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Ne sen memnun kaldın Ne de ben Malum idare ettik durumu mecburen Laf kuru sıkı laf Kitabı yokki bu meredin Hadi aşkı öğrendikçe Gerisini nasıl halledelim Sen olacağına bak Hele bir yeterince açı çekelim Ah insan zorum senle değil Kendimle sekerim Sakatlık bende Sıkıldım be düşün, düşün bitmiyor Bu hesaplaşmalar Beni ya meyhaneler paklar Yada yeni aşklar Sen biktin ben bıkmadım İktidar...
  2. Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
  3. Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp

Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp

Kulağıma geliyor, atıp tutuyorsun, ileri geri konuşuyorsun aleyhimde. Çok ayıp, çok ayıp. Kendini ele veriyorsun, Güvenini kaybediyorsun insanların Her şeyi sayıp, bir bir sayıp. Bu bizim özelimiz utanmıyor musun hiç? Alıp başını giden kim? Sözünden cayıp ha cayıp... Yaşımızı başımızı aldık, koca koca insanlarız artık, yakışıyor mu bize Bu kaba saba haller? ikimiz de neler yaşadık,...
  4. Emel Müftüoğlu - Beklerim

Emel Müftüoğlu - Beklerim

Bütün gece sabaha kadar... Ya da bir ömür ölene kadar... Aşk kalbine dönene kadar beklerim... Yüzyüze gelmedin mi hiç.. Hatalarınla bi kere bile... Aşka karşı koyamazsın.. Bunu deneme bile... Belki yine yanılıyorum.. Dosta düşmana sarılıyorum... Doğruyu gel sen söyle.. Yanlışı nerde yapıyorum... Bütün gece sabaha kadar... Ya da bir ömür ölene kadar... Aşk kalbine dönene kadar beklerim... Sen...
  5. Emel Müftüoğlu - Acemi Aşık

Emel Müftüoğlu - Acemi Aşık

Ben seni görünce herkesi yok saymadım mı Aşk için verdiğim her sözden caymadım mı Zaman resim gibi durur mu Fırsat bu kaçtı olur mu Hadi ama bu deli sabrımı zorlama İçim ateş gibi yanarken Günleri başa sararken E hadi ama bu deli sabrımı zorlama Of be çok acemi acemisin aşkım Tepeme karanlık gece misin aşkım Ben seni sus diye mi sevdim Tadını kaçırdın gerdin beni aşkım

Sayfayı Paylaş