gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dertli dünyaya ettiğinden bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden ayrılık ne demek Bir gün orda bir gün burda duygular karışık
    Kalbim talimli tam yerinden kopmaya alışık

Git işine yıkıl karşımdan
    Ne hayır gördüm aşkından
    Yar toprağından taşından
    Ne istediysem boş

Ne yazık ki aklım şaşmış
    Nasıl Allah korkun varmış
    Deli dünya kimlere kalmış
    Ne istediysem boş

Deli dünya dünya şansım yok
    Kimi sevsem kıymet bilmez
    Zümrüt olsan yakut olsan
    Gücün aşkımı almaya yetmez

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Hey Dünya

Emel Müftüoğlu - Hey Dünya

Bende hiç hali mecal kalmadı Derdim başıma duman Gönlüm hüsran Sevmedin kendini sevdirmedin Bana aşkını vermedin Alacağın olsun sensin Benim olan gülü sonunda eller aldı Sesim duyulmaz ki beni aşkı keder aldı Benim olan gülü sonunda gözler aldı Bu perişan halimi yeni hasret sardı Hey dünya fani dünya Ne yaptım söyle sana Çektirdin bir ömür bana Gülmedin güldürmedin
  2. Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle

Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle

Topladım eşyayı vurdum yola Bulamadım yolu vardım sana Gönülden gönüle uçtum nafile Yerin dolmuyor Kucaktan kucaktan düştüm sahile Sesin vurmuyor Dedim kaç kurtarcanın dinezlere dök Çek çıkar kalbini tam yerinden sök Faydasız kirpiğin bağrımda ok Akıl başta gönül aşkta Bana uymuyor
  3. Emel Müftüoğlu - Cesaretsiz Yar

Emel Müftüoğlu - Cesaretsiz Yar

Canıma mı kastın var Beni öldüreceksin yar Ben gümüşüm de altın mı o kadınlar Ağrıma gidiyor ayıptır Günahtır yazıktır Sabrın sonu selamete ne kadar var Vay saman altından su yürüten zalim yar Unuttun mu bende delikanlı sözün var Allahını seversen bari bir haber sal Gel artık iki bayram sonrası beni al A ah cesaretsiz yar İki gözüm değer miydi üç günlük sefaya battın O güzelim ruhunu nasıl...
  4. Emel Müftüoğlu - Ara

Emel Müftüoğlu - Ara

Ara, ara, ara, düşmedi ama, Ezberimde numaran. Yana, yana, yana yakıla aradım, Gece vakti yok sigaram. Bana ne oluyor, sana ne oluyor, Yok ki arayı bulan. Unutuluyor, acıtılıyor, Yok ki aşkı koruyan. Hayır, hayır inanmıyorum, Bu beni son öpüşün olamaz. Durumu ciddiye almıyorum, Yüreğim bunu kaldıramaz.
  5. Emel Müftüoğlu - Ağlar

Emel Müftüoğlu - Ağlar

Bir mum alevi gözlerinde Gözlerim yıldız olur gecelerde Yüreği ıslak bir çocuk gölgesi Yağmur olur düşer pencereme Ağlar ağlar ömrümü çalar Ağlar ağlar gönlümü dağlar Varsın ömrümü çalsın Gülüme diken salsın Varsın gönlümü dağıtsın Gönül kalmasın

Sayfayı Paylaş