gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Emel Müftüoglu - Eglenilecek kizlar

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Emel Müftüoglu - Eglenilecek kizlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selam Kizlar

Selam Kizlar

selam kızlar size izmirden sesleniorum benim yerimi ayırın çünkü geldimm burdayım
  2. Emel  çölgeçen

Emel çölgeçen

emel çölgeçen
  3. Ahh kizlar vahh kizlar

Ahh kizlar vahh kizlar

aaa gördün mü bak bana baktı - sana bakmadı o arka sıradan seslendiler alilere bakıo - hayır bana baktı biliom o da beni sevio. Zaten sabah okulun kapısında karşılaştık bana günaydın dedi - eee? - e si sevio işte ben biliom Daha sonra durumları iyice kötüleşir ve aşık olduklarını zannettikleri adamın her adımına bi anlam yüklemeye başlarlar - Hiiii duydun mu bana canım dedi - Duydum da o...
  4. Gelin olacak Genc kizlara..

Gelin olacak Genc kizlara..

Evlilik Nasihatlar, Gelin olacak genc kizlara, Gelinler, Gelin Hikayeleri İslâm öncesi dönemde yaşayan Ümame isimli akıllı bir kadın, kızı Ünas'ı Kinde krallarından Haris ile evlendirdiğinde, hâlâ değerini koruyan şu unutulmaz nasihatları yapmıştı: 'Kızım, eğer bir kızın ana-babasının servetinden dolayı kocasına ihtiyacı olmasaydı, senin herkesten ziyade müstağni (ihtiyaçsız) olman...
  5. Merhaba Kizlar :)

Merhaba Kizlar :)

herkezee merhabaaa :) ben idil yurt disinda yasiyorum araniza yeni katildim :)

Sayfayı Paylaş