gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne sen memnun kaldın
    Ne de ben
    Malum idare ettik durumu mecburen
    Laf kuru sıkı laf
    Kitabı yokki bu meredin
    Hadi aşkı öğrendikçe
    Gerisini nasıl halledelim
    Sen olacağına bak
    Hele bir yeterince açı çekelim
    Ah insan zorum senle değil
    Kendimle sekerim
    Sakatlık bende

Sıkıldım be düşün, düşün bitmiyor
    Bu hesaplaşmalar
    Beni ya meyhaneler paklar
    Yada yeni aşklar

Sen biktin ben bıkmadım
    İktidar savaşlarından
    Üstelik hep pişmanım
    Bu ben telaşlarından

Söz: Sezen Aksu
    Müzik: Ercan Saatçi

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
  2. Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp

Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp

Kulağıma geliyor, atıp tutuyorsun, ileri geri konuşuyorsun aleyhimde. Çok ayıp, çok ayıp. Kendini ele veriyorsun, Güvenini kaybediyorsun insanların Her şeyi sayıp, bir bir sayıp. Bu bizim özelimiz utanmıyor musun hiç? Alıp başını giden kim? Sözünden cayıp ha cayıp... Yaşımızı başımızı aldık, koca koca insanlarız artık, yakışıyor mu bize Bu kaba saba haller? ikimiz de neler yaşadık,...
  3. Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Kalırım bir başıma karanlık çökünce Yokluğun sarar ateşleriyle Birkez daha yakıp kül eder beni Savrulup giderim ellerinde Gün sorar bana seni her seferinde Söyleyecek sözü utanır bulamam Geri dönmez günler siteminde Savrulup giderim ellerinde Ne yapsam kurtulamam Çektiğim acılardan Suç benim günah benim Hüküm giydirmek senin Çal beni yine geceden sür beni sehere Ümide bir yol ver hüznü...
  4. Emel Müftüoğlu - Beklerim

Emel Müftüoğlu - Beklerim

Bütün gece sabaha kadar... Ya da bir ömür ölene kadar... Aşk kalbine dönene kadar beklerim... Yüzyüze gelmedin mi hiç.. Hatalarınla bi kere bile... Aşka karşı koyamazsın.. Bunu deneme bile... Belki yine yanılıyorum.. Dosta düşmana sarılıyorum... Doğruyu gel sen söyle.. Yanlışı nerde yapıyorum... Bütün gece sabaha kadar... Ya da bir ömür ölene kadar... Aşk kalbine dönene kadar beklerim... Sen...
  5. Emel Müftüoğlu - Acemi Aşık

Emel Müftüoğlu - Acemi Aşık

Ben seni görünce herkesi yok saymadım mı Aşk için verdiğim her sözden caymadım mı Zaman resim gibi durur mu Fırsat bu kaçtı olur mu Hadi ama bu deli sabrımı zorlama İçim ateş gibi yanarken Günleri başa sararken E hadi ama bu deli sabrımı zorlama Of be çok acemi acemisin aşkım Tepeme karanlık gece misin aşkım Ben seni sus diye mi sevdim Tadını kaçırdın gerdin beni aşkım

Sayfayı Paylaş