gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Siyah İnci

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gecede garip bi aşk kokusu var açılır dediğim her kapı duvar suçlu ben miyim yoksa yazımda mı var?
    çare varsa derdime dost niye susar?

söz verdiysen git yine de
    bir akalmede sil beni
    ben razıyım mutlu ol gittiğin yerde

ayrılık bu alnıma yazılır kader olur
    haklısın git siyah incim
    böyle aşk mı olur

Emel Müftüoğlu - Siyah İnci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Her Gece

Emel Müftüoğlu - Her Gece

Yüzümde güller açar Gözün gözüme değince Yüreğim kuş olur uçar Bana gelince a-ah Sokağım aydınlanır Köşeden görününce Gördüğüm düş bulanır Yar bana darılınca Kaşı kalem gözü hurma Yanıma gel hadi durma Sağdan soldan Kestirme yoldan bize gel Konudan komşudan Annemden gizli Sessiz sedasız her gece gel Gece gece gel Doğudan batıdan Yandaki kapıdan Olmadi çatıdan Her gece gel, gece gece gel...
  2. Emel Müftüoğlu - Gösterdi

Emel Müftüoğlu - Gösterdi

Tenha bir yer bulunca Yanaşırdı yanıma o Sen ne güzel şeysin derdi baktıkça Bir an yalnız kalınca hemen beni öperdi o Aman tanrım sonra derdi kaçınca Çok tatlısın sen derdi Titrerdim o dokununca Uçardım ben bulutlarda Gösterdi ah gösterdi en sonunda gösterdi Bana gerçek yüzünü Halimi anlamadı nasıl sevdiyse beni Dudağım uçukladı Sonunda bir değişti sözü Aşkımıza doyunca o Bıktım artık yeter...
  3. Emel Müftüoğlu - Faka Bastın

Emel Müftüoğlu - Faka Bastın

Say yıllara bunu say vedalara Yaz tükenen sevgimin en son damlasına Vurdum duymaz tafralarla say aşkına Esirgediğin zamana Say yaşlara yaşanan telaşlara Yaz hiçe saydığın hatrımın hesabına Tarih oldun sen biraz önce Öylesine sildim ki yok tozun bile Bastın faka bastın beni fazla hafife aldın Sustum diye yuttum diye oh be uyuttum sandın Çantada keklik sandın da bak sen açıkta kaldın
  4. Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Kalırım bir başıma karanlık çökünce Yokluğun sarar ateşleriyle Birkez daha yakıp kül eder beni Savrulup giderim ellerinde Gün sorar bana seni her seferinde Söyleyecek sözü utanır bulamam Geri dönmez günler siteminde Savrulup giderim ellerinde Ne yapsam kurtulamam Çektiğim acılardan Suç benim günah benim Hüküm giydirmek senin Çal beni yine geceden sür beni sehere Ümide bir yol ver hüznü...
  5. Emel Müftüoğlu - Başka Hayat

Emel Müftüoğlu - Başka Hayat

Bıraktığın yerdeyim bak, Oysa sen ay kadar uzak. Göğsümde uyuyan başka, Yaşadığın başka hayat. Üstelik rıiç utanmıyorum, Unutuldum unutmuyorum, Modası geçmiş kalbimle inadına seviyorum. Değişmedim değişemem, Değişmek istemiyorum. Kavuşmak değildir aşk, Kavuşmamaktır biliyorum. Kim bilir kim daha akıllı, Korka korka yaşanır mı? Yalan olsa yürek hala, Sevdaya adanır mı?

Sayfayı Paylaş