gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.015
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Söz Namustur

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hayır hayır hayır bu son hatanda olsa biliyorum ki tarih
    terarından ibaret
    yine yaparsın
    herkes özür diler
    uzaktan hoş duyulur
    yıldızlar tahmin eder
    inanamazsın
    seninde onlardan
    ne farkın var günahkarrr
    dökülür eteğindeki taşlar
    suçların hepsini kanıtlar

seven insan sevdiğinin yanında durur
    aşk cehennem ateşide olsa
    üstüde yürür
    senin umrunda değil ama söz namustur
    sözü veren aslan gibi ardında durur

seven insan sevdiğinin yanında durur
    aşk cehennem ateşide olsa
    üstüde yürür
    senin umrunda değil ama söz namustur

Emel Müftüoğlu - Söz Namustur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Hovarda

Emel Müftüoğlu - Hovarda

Hüküm giymiş hayaller Görünmez uzaklarda Günah bunun neresinde Sarıldık tuzaklarda Yine de aşk boyun eğmez Yine de aşk boyun eğmez Yine de aşk boyun eğmez Yasaklarda A ciğerim söyle neyleyelim Sevmeyelim de taşa mı dönelim Bu yüreği kimlere gösterelelim Kim bilir kim yalan yalan Sen arada sırada uğra bana Hovardayım diye kıyma bana Fikri firardayım uyma bana Oyuna gelme aman ama Söz:...
  2. Emel Müftüoğlu - Gitme

Emel Müftüoğlu - Gitme

Ne vakit gelsen aklıma Bir yıldız düşer içime Seni görürüm o anda Yağar yağmur avucuma Gidersen doğmaz güneşim Sarar gözlerimi acı bir telaş Gitme desem canım Kalır mısın benimle Gitme desem canım Sever misin beni yine Gitme ah gitme Geceler sabahsız Ömrüm baharsız Sensiz kalırsam Ölürüm yalansız Gitme ah gitme ne olur Kıvrım kıvrım saçların Islanır ben dokununca Ne vakit gelsen aklıma...
  3. Emel Müftüoğlu - Denemeye Değer

Emel Müftüoğlu - Denemeye Değer

Ne uzun geceler yasadık Yine olmadı yar Dokunuşun bile acı veriyordu Soğuk tenime Hiç işim değil aşkı ben ögretemem ki sana Sakın ağlama, sızlama Hiç tadı kalmadı yar Yine yollar göründü Gönül ayrılık yıkar mı bizi yıkmaz Ah beni ne bekler Sonum olur sana kalsam eğer Hani ne varki senle yaşanan Olsun yine de denemeye değer Ne hazin ne beter yeniden yeniden başa dön Bilen olsa da söylese...
  4. Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Dertli dünyaya ettiğinden bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden ayrılık ne demek Bir gün orda bir gün burda duygular karışık Kalbim talimli tam yerinden kopmaya alışık Git işine yıkıl karşımdan Ne hayır gördüm aşkından Yar toprağından taşından Ne istediysem boş Ne yazık ki aklım şaşmış Nasıl Allah korkun varmış Deli dünya kimlere kalmış Ne istediysem boş Deli dünya dünya şansım yok Kimi...
  5. Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Her telden bir ses çıkınca Hevesi var ama nefesi yok gibi Uçurumlar tersten bakınca Çıkışı var ama inişi yok gibi Elleri okşar aklım kalınca Seveni var ama soran yok gibi Onu benden eller alınca Gidişi var ama dönüşü yok gibi Hayretler içinde kaldım onunda haberi yok Gerçeklerden usandım inanki zor geliyor Affet arkadaş hasbel kader bu aşk Her geçen gün biraz daha zor gibi Sen git biraz dolaş

Sayfayı Paylaş