gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

öyle dudak büküp hor gözle bakma bırak küçük dağlar yerinde dursun çoktan unuturdum ben seni çoktan
    ah bu şarkıların gözü kör olsun

güzelsen güzelsin yok mu benzerin
    goncadır ilk hali bütün güllerin
    aklımda kalmazdı yüzün,ellerin

bir gülüşün var ki kaş çatar gibi
    en sıcak sözlerin azarlar gibi
    hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi

sonunda tuz bastın gönül yarama
    nice dağlar koydun nice arama
    seni terkedip de gitmek var ama

Kürdîli Hicâzkâr
    Bestekâr : Avni Anıl

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  2. Sonunda bu da oldu körler derneği soyuldu

Sonunda bu da oldu körler derneği soyuldu

Sonunda bu da oldu körler derneği soyuldu '2 dairemi bağışlayacağım' diyrek dernek görevlileri kandırdı ve... Hırsızlıktan sabıkalı Erdal Ş. Altı Nokta Körler Derneği İstanbul Şubesi'nden cep telefonu çalmak suçundan 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Zanlı kardeşinin görme özürlü olduğunu ve 2 dairesini derneğe bağışlamak istediğini söyleyerek derneğe girmeyi başardı. Ardından görme...
  3. Emel Sayın & Modern Folk Üçlüsü - İstanbul Şarkıları 2010

Emel Sayın & Modern Folk Üçlüsü - İstanbul Şarkıları 2010

Yılların eskitemedği kaliteli ve güzel sanatçılardan biri olan Emel Sayın ve Modern Folk Üçlüsü ile birlikte yepyeni bir albüm çıkartarak sevenleriyle buluştu.İstanbul Şarkıları adını verdikleri albümün tanıtımına geçiyorum. 1. Salat-ı Ümmiye 2. Aziz İstanbul 3. Küçüksu'da Gördüm Seni 4. Beykoz Konakları 5. Çek Küreği Güzelim 6. Çerağan Vakti 7. Kalamış 8. Biz...
  4. Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Bu konu; Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Orhan Gencebay 'ın son hazırladığı albümde parçalarını okuttuğu sanatçılardan biri de yılların eskitemediği sanatçımız Emel Sayın. Emel Sayın bu albümde Gencebayın Hayat Devam Ediyor şarkısını yorumladı...
  5. Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Bu sayfa; Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların eskitemediği sanatçılarımızdan Emel Sayın yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için hazırlandığını söyleyen Sayın bir şarkı Tarkan'dan bir şarkı da Sinan Akçıl'dan aldığını belirti. Önceki akşam Bebek’te Necati Akpınar ve yeğeni Nergis Mizanoğlu’yla yemek yiyen sanatçı,...

Sayfayı Paylaş