gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Orhan Gencebay 'ın son hazırladığı albümde parçalarını okuttuğu sanatçılardan biri de yılların eskitemediği sanatçımız Emel Sayın. Emel Sayın bu albümde Gencebayın Hayat Devam Ediyor şarkısını yorumladı...

Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat devam eder şarkı sözü

hayat devam eder şarkı sözü

arkadaşalrım kimin söylediğini bilmiyorum ama şöyle bi parça vardı " hayaaat devaaam edeeer " diye bu parçanın bana sözleri lazım yaa hadi canımsınız lütfeeeen :S
  2. Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

eylem, hayat devam eder, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler HAYAT DEVAM EDER-EYLEM Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten...
  3. Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

Hayat Devam Ediyor Dizisi Duvak Şarkısı Sözleri

hayat devam ediyor duvak şarkısı jenerik müziği sözleri hayat devam ediyor şarkısı hayat devam ediyor müzikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren olay olan Hayat Devam Ediyor dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor melekler. Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinin özellikle gerdek sahnesi çok konuşulmuştu. Çocuk gelin...
  4. Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler

Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Emel Sayın Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin en önemli seslerinden biri olan, benim hep nedense Ahmet Özhan 'la çok yakıştırdığım, zerafeti, güzelliği ve ağırbaşlılığıyla tanıdığımız Emel Sayın hanımefendinin hayatı hakkında bu sayfamızdan sizlere bilgiler vereceğiz.. 20 Kasım1945 da sivasta doğmuştur . ses sanatçısı, müzik yorumcusu...
  5. Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Bu sayfa; Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların eskitemediği sanatçılarımızdan Emel Sayın yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için hazırlandığını söyleyen Sayın bir şarkı Tarkan'dan bir şarkı da Sinan Akçıl'dan aldığını belirti. Önceki akşam Bebek’te Necati Akpınar ve yeğeni Nergis Mizanoğlu’yla yemek yiyen sanatçı,...

Sayfayı Paylaş