gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]EmeL Sayin EmeL'in SectikLeri 2007[/FONT]

SANATÇI ADI : EmeL Sayin

ALBÜM ADI : EmeL'in SectikLeri

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

EmeL Sayin - Abu Tab iLe Bu Seb
    EmeL Sayin - Ey DiLberi IsveBas
    EmeL Sayin - Firkatin ALdi
    EmeL Sayin - Gozumde Daim
    EmeL Sayin - GuLzare Nazar KiLdim
    EmeL Sayin - Gurub Etti
    EmeL Sayin - Hastayim YaLnizim
    EmeL Sayin - Nicin A Sevdigim
    EmeL Sayin - Nideyim Sahn-i Cemen
    EmeL Sayin - Ok Gibi HubLar

Emel Sayin Emel'in Seçtikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Senden Başka

Emel Sayın - Senden Başka

benden sorsan ummanlardir derdim hani gozlerin var ya bulbulleri susturup dinlerdim tatli sozlerin var ya katmer katmer gul acar gonlumde hani gulusun var ya daha mutlu olamam omrumde beni opusun var ya senden baska senden baska gozum gormez hic kimseyi senden baska senden baska duyamam ben hic kimseyi senden baska senden baska sevemem ben hic kimseyi senden baska senden baska...
  2. Emel Sayın - İntizar

Emel Sayın - İntizar

emel sayın intizar sakın bir söz söyleme, yüzüme bakma sakın sesini duyan olur, sana göz koyan olur. düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın annen bile okşasa, benim bağrım taş olur. dilerim tanrı'dan ki sana açık kucaklar bir daha kapanmadan kara toprakla dolsun anmasınlar adını; candan anan dudaklar sana benim gözümle bakan gözler kör olsun
  3. Emel Sayın - Hicran

Emel Sayın - Hicran

Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2 Zulüm, zulüm bu aşk değil zulüm inan Hüzün, hüzün dolu acı hatıra Hicran Kalbimi yıllarca böyle ağlatan Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2
  4. Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Ayrılmalıyız artık Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Taptım sana çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutlu hayatına Uzaktan bakacağım
  5. Emel Sayının Paparazzi Korkusu

Emel Sayının Paparazzi Korkusu

emel sayının kıyafetleri emel sayın kıyafetleri Bırakın insanları bir rahat tatil yapsınlar Program için Bodrum'a giden Emel Sayın,paparazzi korkusu yüzünden yerinden bile kıpırdamadı. “Biri Bana Gelsin” programına katılmak için önceki gün Bodrum’a giden Emel Sayın, gündüz saatlerini plajda geçirdi. Ancak paparazzi korkusu, sanatçıyı yerinden bile kıpırdayamayacak hale getirdi!...

Sayfayı Paylaş