gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emel Sayın - Gideceğin Yere Beni De Götür

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

emel sayın gittiğin yere benide götür emel sayın gittigin yere benide götür gittiğin Gideceğin yere beni de götür Sorana başımın belası dersin
    Götür de istersen yerlerde yatır
    Elimde gönlünün dermanı dersin.

Adını iğneyle işle tenime
    Kölemdir desende gitmez zoruma
    Bunlar ne derlerse mektuplarıma
    Aşkıma kul olmuş birinin dersin

Emel Sayın - Gideceğin Yere Beni De Götür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Bu aşk böyle bitemez Bırakma terketme beni (2*) Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere... (2*) Ben sensiz nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarini gözlerim Götur beni gittiğin yere... (2*) Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere(2*) Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere.
  2. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  3. Götür beni gittigin yere aşkıııım

Götür beni gittigin yere aşkıııım

Bu aşk böyle bitemez Bırakma terketme beni Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittigin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarını gözlerim Götür beni gittiğin yere Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittigin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç...

Sayfayı Paylaş