gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Emel Sayın & Modern Folk Üçlüsü - İstanbul Şarkıları 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yılların eskitemedği kaliteli ve güzel sanatçılardan biri olan Emel Sayın ve Modern Folk Üçlüsü ile birlikte yepyeni bir albüm çıkartarak sevenleriyle buluştu.İstanbul Şarkıları adını verdikleri albümün tanıtımına geçiyorum. [​IMG][​IMG]
    1. Salat-ı Ümmiye
    2. Aziz İstanbul
    3. Küçüksu'da Gördüm Seni
    4. Beykoz Konakları
    5. Çek Küreği Güzelim
    6. Çerağan Vakti
    7. Kalamış
    8. Biz Heybeli'de
    9. Bahar Geldi Gül Açıldı
    10. Adalardan Bir Yar Gelir
    11. Dün Göztepe'nin
    12. Beyoğlu'nda Gezersin
    13. Kız Sen İstanbul'un Neresindensin
    14. İstanbul'u Artık Hiç Sevmiyorum
    15. Katibim

Emel Sayın & Modern Folk Üçlüsü - İstanbul Şarkıları 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - İntizar

Emel Sayın - İntizar

emel sayın intizar sakın bir söz söyleme, yüzüme bakma sakın sesini duyan olur, sana göz koyan olur. düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın annen bile okşasa, benim bağrım taş olur. dilerim tanrı'dan ki sana açık kucaklar bir daha kapanmadan kara toprakla dolsun anmasınlar adını; candan anan dudaklar sana benim gözümle bakan gözler kör olsun
  2. Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Ayrılmalıyız artık Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Taptım sana çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutlu hayatına Uzaktan bakacağım
  3. Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

öyle dudak büküp hor gözle bakma bırak küçük dağlar yerinde dursun çoktan unuturdum ben seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun güzelsen güzelsin yok mu benzerin goncadır ilk hali bütün güllerin aklımda kalmazdı yüzün,ellerin ah bu şarkıların gözü kör olsun bir gülüşün var ki kaş çatar gibi en sıcak sözlerin azarlar gibi hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi ah bu şarkıların gözü kör olsun...
  4. Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Bu konu; Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Orhan Gencebay 'ın son hazırladığı albümde parçalarını okuttuğu sanatçılardan biri de yılların eskitemediği sanatçımız Emel Sayın. Emel Sayın bu albümde Gencebayın Hayat Devam Ediyor şarkısını yorumladı...
  5. Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Bu sayfa; Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların eskitemediği sanatçılarımızdan Emel Sayın yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için hazırlandığını söyleyen Sayın bir şarkı Tarkan'dan bir şarkı da Sinan Akçıl'dan aldığını belirti. Önceki akşam Bebek’te Necati Akpınar ve yeğeni Nergis Mizanoğlu’yla yemek yiyen sanatçı,...

Sayfayı Paylaş