gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim"

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emel sayın photoshop resmi, yeni albüm kapağı için bakın neler yapmış ünlü isim.

Son dönemlerde Sibel Can'ın yeni albüm kapağında ki Photoshop'lu resmi olay oldu ve bu konuda birde Emel Sayın Photoshop yorumu yaptı Melek'ler.

Uzun yıllardır albüm çıkarmayan Emel Sayın Türk Hava Yolları’nın davetiyle gittiği Malaga’da Ulus Müzik sahibi İskender Ulus ile 3 albümlük anlaşma imzaladı.

Sayın, albüm yapmanın geçmişe göre oldukça zorlaştığını belirterek, “Çok uzun ara verdim. Artık albüm yapmak zor. İskender Bey ile film müzikleri, türkü ve klasik Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan üç albüm için el sıkıştık. Eylülde ilk albüm piyasaya çıkacak” dedi.

‘Bu kez az photoshop’

Albüm kapağı fotoğrafları için yazın güneşli bir günde Topkapı Sarayı bahçesini kullanacaklarını söyleyen Sayın, “Mümkün olduğunca az photoshop kullanacağız.

En son Ahmet Özhan’la “Aşk - ı Muhabbet” adlı proje kapsamında birlikte çektirdiğimiz fotoğraflar biraz fazla photoshop’lu olmuş. O da benim yüzümden oldu.

Fotoğrafçının kabahati yok. Ben o gün çok keyifliydim ve fotoğrafçı arkadaşa, ‘Beni çok güzel yap gençleştir. Gençleştirirseniz size çikolata alacağım’ diyerek takıldım. O arkadaş da epey photoshop yapmış. Ama ben yine de çikolata aldım” diye konuştu.

Emel Sayın "Photoshop yap dedim gençleştim" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  2. Emel Sayın - İntizar

Emel Sayın - İntizar

emel sayın intizar sakın bir söz söyleme, yüzüme bakma sakın sesini duyan olur, sana göz koyan olur. düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın annen bile okşasa, benim bağrım taş olur. dilerim tanrı'dan ki sana açık kucaklar bir daha kapanmadan kara toprakla dolsun anmasınlar adını; candan anan dudaklar sana benim gözümle bakan gözler kör olsun
  3. Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Ayrılmalıyız artık Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Taptım sana çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutlu hayatına Uzaktan bakacağım
  4. Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

EmeL Sayin EmeL'in SectikLeri 2007 SANATÇI ADI : EmeL Sayin ALBÜM ADI : EmeL'in SectikLeri YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: EmeL Sayin - Abu Tab iLe Bu Seb EmeL Sayin - Ey DiLberi IsveBas EmeL Sayin - Firkatin ALdi EmeL Sayin - Gozumde Daim EmeL Sayin - GuLzare Nazar KiLdim EmeL Sayin - Gurub Etti EmeL Sayin - Hastayim YaLnizim EmeL Sayin - Nicin A Sevdigim EmeL Sayin -...
  5. Emel Sayının Paparazzi Korkusu

Emel Sayının Paparazzi Korkusu

emel sayının kıyafetleri emel sayın kıyafetleri Bırakın insanları bir rahat tatil yapsınlar Program için Bodrum'a giden Emel Sayın,paparazzi korkusu yüzünden yerinden bile kıpırdamadı. “Biri Bana Gelsin” programına katılmak için önceki gün Bodrum’a giden Emel Sayın, gündüz saatlerini plajda geçirdi. Ancak paparazzi korkusu, sanatçıyı yerinden bile kıpırdayamayacak hale getirdi!...

Sayfayı Paylaş